single

Atrakcje Water Park Energylandia

Park Rozrywki Energylandia to miejsce dla każdego. Znajdziemy tu aż pięć stref tematycznych, w których przygotowano atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Wycieczka do Energylandii jest doskonałym pomysłem na spędzenie pełnego wrażeń dnia z rodziną i przyjaciółmi. W cenie jednego biletu mamy dostęp do wszystkich atrakcji. Warto także wziąć udział w licznych pokazach i widowiskach, które codziennie są odgrywane przez profesjonalnych aktorów, tancerzy, iluzjonistów i kaskaderów. W Energylandii znajdzie się też coś dla fanów wodnego szaleństwa. Jedną ze stref tematycznych jest Water Park, czyli park wodny na świeżym powietrzu. Kapitalny klimat tego miejsca zachęca do zabawy i relaksu. Water Park Energylandia przypomina rajską wyspę z palmami, leżakami, krystalicznie czystą wodą i pysznymi przekąskami. Największym atutem tej części Energylandii są jednak atrakcje. Znajdziecie ich tu całe mnóstwo, a każda z nich jest inna.

Odpoczynek

W upalny dzień nie ma nic przyjemniejszego od relaksu nad wodą. Water Park Energylandia jest miejscem wprost do tego stworzonym. Jeśli marzycie o odpoczynku na wygodnym leżaku w cieniu wiklinowych daszków, beztroskim opalaniu w ciepłych promieniach Słońca, popijaniu orzeźwiającej lemoniady lub drinków z palemką – to wszystko zapewni wam Water Park Energylandia. Dodajcie do tego płynącą z głośników odprężającą muzykę i pyszne przekąski zakupione na miejscu, a przepis na relaks macie gotowy.

Rozrywka we dwoje

Największym hitem Water Park są oczywiście zjeżdżalnie. Każda jest inna, a korzystać z nich możemy do woli. Do dyspozycji gości są setki pontonów, na których można zjeżdżać w pojedynkę lub parami. Dwuosobowe pontony umożliwiają fantastyczną rozrywkę we dwoje. Na pontonach zjedziemy z kultowych zjeżdżalni w kształcie zakręconych rur, przepłyniemy się wijącą się rzeką oraz będziemy mogli zjechać ze specjalnej pochylni, po której płynie się w górę i w dół.

Zabawa dla dzieci

Najmłodsze dzieci będą oczarowane wielkim statkiem ze zjeżdżalniami, który znajduje się w jednym z basenów. Woda w basenie ma jedyne 30 cm głębokości, więc to w pełni bezpieczna rozrywka dla wszystkich maluchów. Cały statek wykonany jest z drewna, a jego aranżacja przypomina prawdziwy statek piratów. To fantastyczna rozrywka dla każdego – nie obowiązują tu żadne ograniczenia wiekowe. Nad bezpieczeństwem bawiących się czuwają ratownicy, których możemy rozpoznać po charakterystycznych czerwonych strojach.

Coś dla fanów adrenaliny

W Water Park Energylandia nie mogło zabraknąć również czegoś dla fanów silniejszych wrażeń. Atrakcję, o której chcemy powiedzieć, z całą pewnością można nazwać ekstremalną. Mamy na myśli zjeżdżalnię Kamikadze. Znajduje się w samym centrum tej części Energylandii, górując nad pozostałymi atrakcjami. Kamikadze to coś dla osób o naprawdę mocnych nerwach. Gdy patrzymy na nią z dołu, pozornie nie wydaje się niczym nadzwyczajnym – kręta rura, której wylot znajduje się w płynącej dookoła rzece. Jednak gdy przyjrzymy się jej dokładniej, zobaczymy, że u samego szczytu zjeżdżalni znajduje się wysoka wieża. Śmiałek, który chce przejechać się Kamikadze, na początku musi stanąć na podłodze tej właśnie wieży. Gdy już to zrobi, nagle podłoga pod jego stopami się zapada, a on sam leci kilka metrów pionowo w dół, po czym wpada do właściwej zjeżdżalni. Gwarantujemy, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Ze względów bezpieczeństwa z Kamikadze mogą korzystać wyłącznie osoby spełniające wymogi regulaminowe (m.in. odpowiedni wiek i wzrost).