single

Big Milk Water Park – idealna opcja dla poszukujących parków wodnych w Małopolsce

Małopolska ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych atrakcji turystycznych. Znajdziemy tu wiele fantastycznych miejsc wartych odwiedzenia z całą rodziną. Szukając kierunków na rodzinne wycieczki w wakacje bardzo chętnie wybieramy wypoczynek nad wodą. Idealnym miejscem, by zaznać błogiego relaksu, a przy okazji świetnie się bawić, jest kompleks Big Milk Water Park w zatorskiej Energylandii. Tutaj przyjemnie i bezpiecznie spędzisz czas, oderwiesz się od codziennych obowiązków i przeżyjesz niezapomnianą przygodę w towarzystwie najbliższych.

Big Milk Water Park – największy aquapark w Polsce!

Aquapark Energylandii to z całą pewnością wspaniały wybór na wakacyjny wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Latem 2016 roku w Parku Rozrywki Energylandia uruchomiony został największy otwarty park wodny w Polsce! Zgodnie z zamierzeniem organizatorów jego aranżacja naśladuje rajską wyspę. W tym niezwykłym miejscu odpoczniecie w cieniu wiklinowych parasoli, zażyjecie odprężającej kąpieli i skorzystacie z mnóstwa tematycznych niespodzianek w formie atrakcji odpowiednich dla gości w różnym wieku.

Atrakcje Big Milk Water Park

Big Milk Water Park to pod wieloma względami miejsce wyjątkowe. Wokół krystalicznie czystych basenów rozciąga się szeroka, piaszczysta plaża z leżakami, parasolami i palmami. Aranżacja tej części Energylandii została bardzo starannie przemyślana, dzięki czemu poczujecie się tu jak na egzotycznej wyspie leżącej na drugim końcu świata. W aquaparku są czasem prowadzone różne zajęcia z wykorzystaniem muzyki, np. zumba, w których można wziąć udział bez żadnych dodatkowych opłat. Big Milk Water Park spodoba się też fanom aktywności fizycznej. Na terenie aquaparku znajduje się kilka rewelacyjnych zjeżdżalni o różnym poziomie intensywności. Ze względów bezpieczeństwa na niektórych atrakcjach (np. zjeżdżalni Kamikadze) obowiązują pewne limity, dotyczące m.in. wzrostu i wieku uczestników. W strefie Big Milk Water Park pracują wykwalifikowani ratownicy czuwający nad bezpieczeństwem odwiedzających.

Big Milk Water Park – bilety

Dla wszystkich chętnych do odwiedzenia parku wodnego Energylandii mamy doskonałą wiadomość: wstęp do atrakcji strefy wodnej Big Milk Water Park otrzymujesz po prostu w ramach biletu do Energylandii! W cenie biletu możesz korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych na terenie całego kompleksu, łącznie ze strefą wodną. Goście mogą ponadto wziąć udział w pokazach i widowiskach oraz korzystać ze wszystkich rollercoasterów, karuzeli i innych urządzeń bez limitów czasowych i ilościowych. Całodzienny bilet uprawnia do korzystania ze wszystkich 105 atrakcji na terenie całej Energylandii, bez względu na to, w której strefie tematycznej się znajdują. Wchodząc do strefy Big Milk Water Park nie musimy za nic dodatkowo płacić (za wyjątkiem suszarek automatycznych i gastronomii). Na terenie aquaparku znajdują się szafki na ubrania, gdzie można bezpiecznie zostawić rzeczy, a także bezpłatne przebieralnie, natryski i toalety.