single

Wycieczka z przedszkolakami w Małopolsce

Wycieczki szkolne to coś, na co czeka większość dzieci, w szczególności tych najmłodszych. Wspólne podróże pod nadzorem wychowawcy: świetnie wzmacniają przyjaźnie wśród maluchów, zawierają często wartość edukacyjną, a dodatkowo zapewniają mnóstwo dobrej zabawy. Gdzie najlepiej udać się na wycieczkę zorganizowaną w Małopolsce? Jak przygotować wyjazd, aby dzieci miło go wspominały? Oto sprawdzona propozycja, która z pewnością zadowoli każdego przedszkolaka.

Energylandia – najlepsze atrakcje dla maluchów

Największy park rozrywki w Europie to doskonały wybór, jeśli chcemy zorganizować udaną wycieczkę szkolną. Mogłoby się wydawać, że przedszkolaków w łatwy sposób zadowolić proponowanymi atrakcjami. Nic bardziej mylnego – dzieci w tym wieku są bardzo wybredne i potrzebują wyjątkowych propozycji, które zapewnią im świetną zabawę w towarzystwie ulubionych kolegów i koleżanek. W Krakowskim Zatorze można odwiedzić wiele atrakcji dostosowanych dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Są to między innymi:
Samoloty – kolejka widokowa umożliwiająca zwiedzanie trasy dla maluchów w spokojnej atmosferze
Farma krasnali – kolejka widokowa przez bajkowe gospodarstwo krasnoludków
Arctic fun – szybka zjeżdżalnia pozwalająca cieszyć się przedszkolakom z jazdy dopasowanej do ich możliwości

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Wybierając Energyladnię jako docelowe miejsce wycieczki szkolnej, możesz mieć pewność, że atrakcje przeznaczone dla maluchów będą odpowiednio dostosowane do ich wieku. Krakowski park rozrywki w trosce o bezpieczeństwo klientów wprowadził ograniczenia do poszczególnych atrakcji, które uwzględniają warunki fizyczne każdego dziecko (np wzrost, wagę). Pozwala to na niezawodne korzystanie z urządzeń dostępnych na terenie obiektu. 
Co więcej, aby każdy mógł bez ryzyka brać udział w zabawach na terenie Energylandii, pewne atrakcje mogą zostać wyłączone ze względu na: panujące w danym czasie warunki atmosferyczne oraz porę roku.
Obiekty na terenie parku posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz – gdy tego potrzeba – są uzupełniane o dodatkowe elementy amortyzujące upadki, na przykład materace. Kolejki i przejażdżki mają również odpowiednio dostosowaną prędkość do wieku poszczególnych grup odwiedzających Energylandię.

Nauka poprzez zabawę

Doskonale wiemy, że w czasie, gdzie dzieci intensywnie się rozwijają, warto postawić na połączenie przyjemności z nauką. Parki rozrywki nie tylko dostarczają mnóstwa atrakcji, ale również świetnie sprawdzają się pod względem edukacyjnym. Dzięki wizycie w Największym parku rozrywki w Europie przedszkolaki mogą:
Integrować się z kolegami i koleżankami z klasy poprzez zabawę. Są to solidne podstawy do budowania trwałych przyjaźni na lata.
Ćwiczyć podzielność uwagi, ponieważ podczas przejażdżek dzieci muszą wychwytywać wiele postaci, kształtów i kolorów w krótkim czasie.
Doświadczać aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.
Uczyć się cierpliwości i współpracy z przyjaciółmi z klasy oraz wychowawcami.

Podsumowanie

Energylandia to wspaniały pomysł na zorganizowanie wycieczki dla przedszkolaków. Park rozrywki zapewnia najmłodszym klientom sporą porcję zabawy, edukacji oraz bezpieczeństwa. Wyjazdy ze szkoły wcale nie muszą być nudne i monotonne. Warto jedynie odpowiednio wyważyć dawkę zabawy oraz nauki. Energylandia zapewni niesamowite wspomnienia nie tylko maluchom, ale także ich wychowawcom, którzy miło spędzą czas ze swoimi podopiecznymi.