single

Energylandia dla każdego! Kim jesteśmy?

Energylandia to miejsce dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy największym w naszym kraju Rodzinnym Parkiem Rozrywki, oferującym mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie i z pewnością rzuci się w wir fantastycznej zabawy. Energylandia powstała w małopolskim Zatorze, około pół godziny drogi z Katowic do Krakowa. Dzięki ilości i jakości atrakcji może śmiało konkurować z innymi tego typu miejscami w całej Europie, a nawet na świecie. Z każdym rokiem Rodzinny Park Rozrywki odwiedza coraz większa liczba gości.

Dlaczego Ebergylandia jest taka popularna?

Nic dziwnego, że do Zatoru ściąga tak dużo amatorów zabawy i mocnych wrażeń. Jeden bilet wstępu upoważnia do korzystania z wszelkich atrakcji, które znajdują się na terenie parku. Nie obowiązują żadne limity! Nie brakuje gości, którzy spędzają tu cały dzień, ciesząc się do woli wszystkimi atrakcjami. Tutaj nie można się nudzić. Na zmotoryzowanych czekają ogromne parkingi, a dzięki sprawnemu systemowi obsługi nie musimy stać w dużych kolejkach. Trudności nie sprawia również poruszanie się po terenie parku. Wszystko za sprawą specjalnego układu alejek widokowych. Energylandia obejmuje 4 strefy: Bajkolandię, Strefę Familijną, Strefę Ekstremalną oraz Water Park.

Bajkolandia

To strefa stworzona z myślą o najmłodszych. Prawdziwe spełnienie dziecięcych marzeń. Maluchy mają okazję wkroczyć do świata swoich ukochanych bajek i spotkać się z postaciami z książek, kreskówek i filmów. Co więcej, same mogą zostać rycerzami, księżniczkami, strażakami, pilotami lub zwierzątkami. W Bajkolandii dla najmłodszych przygotowano karuzele, mini coastery, autka i samoloty – jednym zdaniem – wszystko, co potrzebne, aby dzieci się nie nudziły. Te strefę można odwiedzić z niemowlakami, gdyż nie brakuje tu również zacisznych miejsc do ich pielęgnacji.

Strefa Familijna

To miejsce dla całych rodzin, choć na niektórych urządzeniach obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm. Przejażdżka na tutejszych Roller Coasterach z pewnością dostarczy emocji i nie jednego zaskoczy. Do dyspozycji gości pozostaje także spływ wodny, kolejka widokowa oraz tor Formuły Autodrom.

Strefa Ekstremalna

Ciesząca się największą popularnością strefa Energylandii, gdzie można się zmierzyć ze strachem i dużą dawką adrenaliny. Urządzenia dostępne w tej strefie są jednymi z najszybszych i największych w Europie. Gigantyczne Roller Coastery, wahadło Azec Swing, Space Booster to urządzenia osiągające prędkość 100 km/h!

Water Park

To najpóźniej uruchomiona strefa naśladująca tropikalną wyspę. Ogromna atrakcja dla miłośników wodnych szaleństw. Można się tu również zrelaksować na ogromnej plaży, na jednym z leżaków, w cieniu parasola. Nad bezpieczeństwem Gości czuwają profesjonalni ratownicy.