single

Energylandia dla każdego! Kim jesteśmy?

O Energylandii

W miejscowości Zator, położonej niedaleko od Krakowa w województwie małopolskim, znajduje się Energylandia – największy park rozrywki w naszym kraju. Park oferuje swoje atrakcje codziennie w godzinach 10 – 18. Na miejscu do wyboru klientów jest wiele atrakcji, które będą odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Do dyspozycji przyjezdnych gości jest parking.

Oferta biletowa

Energylandia oferuje różnego rodzaju bilety, które można nabyć w kasach biletowych oraz na stronie internetowej parku. Jeden bilet uprawnia do wejścia na większość dostępnych atrakcji. Dostępne są bilety normalne i ulgowe. Dla dzieci do lat 3 oraz solenizantów bilety kosztują symboliczną złotówkę. Bilety są jednodniowe, dwudniowe, a także całoroczne. Na większość atrakcji w ramach biletów obowiązuje brak limitu, z czego wykluczone zostały automaty żetonowe, sklepik z pamiątkami oraz strefa gastronomiczna. Bilety w promocyjnych cenach zakupimy również dla dzieci, osób niepełnosprawnych, kobiet w ciąży, osób o wzroście do 140 cm, oraz seniorów. Ceny biletów zniżkowych to koszt od 49 złotych, a biletów normalny 119 złotych.

Atrakcje

W cenie jest cała masa atrakcji do wyboru. Park rozciąga się na obszarze 26 hektarów i podzielony jest na cztery strefy tematyczne. Na całość parku rozrywki składa się Strefa Familijna, Bajkolandia, Strefa Ekstremalna, Waterpark oraz Show.

W Bajkolandii atrakcje dedykowane są do dzieci i najmłodszych odbiorców. Tutaj młodzi milusińscy mogą bawić się bezpiecznie, a do ich użytku oddane zostały liczne kolejki, zjeżdżalnie, karuzele i wiele dodatkowych atrakcji, jak między innymi auto zderzaki. Wszystkie atrakcje zapewniają bezpieczną zabawę i posiadają odpowiednie zabezpieczenia. Stylizacje, wysokości czy prędkości są różne. W sezonie letnim otwarta jest jeszcze jedna atrakcja – wodna przejażdżka łódką.

Strefa familijna przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi, zarówno młodzi i dorośli będą się tu dobrze bawić. Wśród atrakcji znajdują się stylizowane wioski, kolejki, zjeżdżalnie i torowiska czy planetarium.

Z kolei strefa ekstremalna to rozrywka dla starszych osób o mocnych nerwach. Ci, którzy uwielbiają zastrzyk adrenaliny na pewno się tutaj odnajdą. Wysokie i niesamowicie szybkie atrakcje zapewnią niezwykłe wrażenia.

Waterpark, jak sama nazwa wskazuje to wodna strefa, w której dostępne są liczne baseny i zjeżdżalnie. Imitacja tropikalnego klimatu pozwala poczuć się, jak w sezonie letnim nawet w zimie. Waterpark oferuje 10 zjeżdżalni o różnej długości i wysokości, plaże, pontony.

Dodatkową strefą rozrywki jest Show, gdzie mają miejsce różnorodne przedstawienia i pokazy. Tutaj zaznamy odrobiny teatru, możemy zobaczyć parady, występy taneczne czy magiczne, a nawet podziwiać pokazy motocrossowe i wyścigi. Dla klientów dostępne jest także kino 7D.

Szeroki wybór atrakcji pozwala wybrać odpowiednią rozrywkę dla każdej kategorii wiekowej, zarówno w przypadku klientów indywidualnych i wycieczek zorganizowanych czy grup.
Na tych, którzy chcą połączyć zabawę z nauką czekają warsztaty edukacyjne i artystyczne, organizowane przez doświadczonych prowadzących.

W obiekcie znajduje się również strefa gastronomiczna, posiadająca bogatą ofertę różnych smaków.
Energylandia to innowacyjny projekt. Park corocznie powiększa swoją ofertę, by zapewnić coraz nowsze i lepsze atrakcje, więc klienci nigdy nie będą się nudzić. Obsługa parku z profesjonalnym podejściem służy pomocą wszystkim klientom. To miejsce idealne dla każdego.