single

Dlaczego warto jechać do Water Park Energylandia

Zator jest niedużym miastem położonym w województwie małopolskim. Od 2014 roku to miejsce stało się znane w kraju i zagranicą. Wszystko za sprawą Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia, który z roku na rok przyciąga coraz więcej gości. Energylandia jest najnowocześniejszym parkiem rozrywki w Polsce. Znajdujące się tu atrakcje nie mają sobie równych. Energylandia ciągle się rozwija, czego dowodem jest uruchamiania coraz to nowych atrakcji. Obecnie na terenie parku znajduje się aż pięć części tematycznych, a każda z nich zapewnia odwiedzającym inny typ rozrywki. To doskonałe miejsce dla każdego, kto lubi rozrywkę na naprawdę światowym poziomie. Jedną ze stref tematycznych Energylandii jest Water Park. To największy (i zdaniem wielu najlepszy) zewnętrzny park wodny w Polsce. Naszym zdaniem wyprawa do Water Park Energylandia to jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie ciekawego dnia. Dlatego warto wybrać się właśnie tutaj?

Jeden bilet, wszystkie atrakcje

Jedną z większych zalet Parku Rozrywki Energylandia jest to, że bilet wstępu pozwala na korzystanie ze wszystkich atrakcji. Kupując jeden bilet mamy nieograniczony dostęp do atrakcji, pokazów i wszystkich miejsc na terenie Energylandii. Strefa Familijna, Bajkolandia, Strefa Ekstremalna, Smoczy Gród i oczywiście Water Park – to wszystko czeka na nas w cenie jednego biletu.

Świetna atmosfera

Przekraczając bramy Water Park Energylandia przenosimy się w zupełnie inną rzeczywistość. Już od samego wejścia czeka na nas widok, na jaki próżno liczyć w innych parkach wodnych. Aranżacja Water Park Energylandia nawiązuje do wyglądu tropikalnej wyspy. Piaszczyste plaże, błękitna woda, relaksująca muzyka dobiegająca z głośników oraz cała masa różnorodnych atrakcji wodnych sprawia, że możemy spędzić tu cały dzień.

Bezpieczeństwo

Energylandia bardzo mocno stawia na zapewnienie swoim gościom pełnego bezpieczeństwa. Na terenie całej strefy Water Park znajdują się wykwalifikowani ratownicy, gotowi w każdej chwili ruszyć z pomocą. Poza tym obowiązują tu także ograniczenia związane z dostępem do danych atrakcji, przede wszystkim ograniczenie ze względu na wiek i na wzrost. Dlatego możemy być spokojni, że nasze dziecko będzie mogło korzystać wyłącznie z tych atrakcji, które są dla niego bezpieczne.

Mnóstwo atrakcji dla każdego

Na terenie Water Park Energylandia znajdują się bardzo różnorodne atrakcje, odpowiednie dla wszystkich kategorii wiekowych. Z basenów mogą korzystać zarówno osoby potrafiące, jak i niepotrafiące pływać. Baseny mają różną głębokość – od 30 do 140 cm. Woda codziennie przechodzi testy jakości, dzięki czemu mamy pewność, że spełnia najwyższe normy w zakresie czystości. Water Park Energylandia to miejsce zarówno dla miłośników wodnego szaleństwa, jak i dla tych, którzy chcą się po prostu zrelaksować. 

Znajdziemy tu fantastyczne zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności, wygodne leżaczki czy strefę gastronomiczną. Doskonałą atrakcją dla najmłodszych jest gigantyczny drewniany statek ze zjeżdżalniami. Miłośnicy adrenaliny mogą spróbować swoich sił na ogromnej zjeżdżalni Kamikadze, do której wchodzi się spadając pionowo w dół z wysokiej wieży. Znajdziemy tu także kultowe zjeżdżalnie w formie zakręconych rur, których wylot znajduje się w wijącej się rzece. Na zjeżdżalniach korzysta się z dmuchanych pontonów (w wersji jedno- lub dwuosobowej) lub ze specjalnych mat dodających zjeżdżającemu większej prędkości. A gdy się zmęczymy, możemy zamówić orzeźwiającą lemoniadę i zjeść przepyszną pizzę na jednym z setek leżaków.