single

Kwestie organizacyjne wyjazdu integracyjnego do Energylandii

Zatorski Park Rozrywki Energylandia to prawdziwa sensacja. Miejsce oferuje wspaniałą zabawę dla całej rodziny, jednak do wypadu lepiej dobrze się przygotować. Tylko wtedy zyskamy pewność, że będziemy się świetnie bawić przez cały dzień nie przejmując się zupełnie kwestiami organizacyjnymi. Należy do nich m.in. sprawa noclegu. Oczywiście w parku zostanie niedługo otwarta specjalna strefa hotelowa, jednak plany zostaną zrealizowane na przełomie 2019/2020 roku.

Tymczasem do naszej dyspozycji pozostaje infrastruktura hotelowa Zatoru i jego okolic, która w ostatnim czasie mocno się rozbudowała, aby sprostać wymaganiom ogromnej liczby gości napływających do tego niewielkiego, małopolskiego miasteczka. Oznacza to, że oferta noclegowa jest szeroka i bardzo zróżnicowana oraz, że obejmuje zarówno obiekty tańsze o niższym standardzie, jak i czterogwiazdkowe hotele. Wyjaśniamy, gdzie warto nocować w trakcie wycieczki do Energylandii.

Hostel pod Różą

Obiekt znajduje się zaledwie 2 km od Parku Energylandia. Jest to wygodny hostel, co oznacza, że ceny są niższe, jednak możemy się również spodziewać odpowiednio niższego standardu. Za nocleg należy zapłacić 180 złotych za noc. W 6 pokojach stworzono aż 28 miejsc noclegowych. Miejsce to jest doskonałym wyborem dla rodziny, która chce nieco zaoszczędzić. Znajdują się tutaj pokoje rodzinne, plac zabaw, łóżeczka oraz akcesoria dla maluchów. Ogólnym udogodnieniem jest darmowe WiFi, darmowy parking i fakt, że hostel akceptuje zwierzaki. Warto dodać, że kupimy też tutaj bilety do Energylandii.

Western Camp Resort

W odległości znajduje się około 1 km od Energylandii i jest to camping połączony z domkami letniskowymi. Jego aranżacja nawiązuje do miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu. Miejsce oferuje aż 80 domków i 60 pokoi. Łączna liczba miejsc noclegowych to całe 596. Cena za nocleg to 400 złotych, w co wliczony jest również koszt śniadania. W obiekcie bez problemu można korzystać z darmowego WiFi oraz kupić bilety do Energylandii. Warto dodać, że miejsce posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Młyn Jacka Hotel & Spa

Jest to czterogwiazdkowy hotel, który znajduje się 25 km od Energylandii. Obiekt ten to propozycja dla osób poszukujących wyższego standardu. Otóż za nocleg w tym obiekcie zapłacimy od 330 złotych. Hotel dysponuje 68 pokojami i 150 miejscami noclegowymi a śniadanie wliczone jest w cenę. Warto dodać, że obiekt akceptuje zwierzęta. Tutaj również można nabyć bilety do Energylandii. Co więcej, hotel oferuje pakiety z biletem do Parku Rozrywki. Jak przystało na czterogwiazdkowy obiekt, udostępnia on pokoje oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych. Należy dodać, że znajduje się tu także zaplecze bankietowe i konferencyjne oraz centrum biznesowe. Oznacza to, że zorganizujemy tu np. wyjazd integracyjny połączony ze szkoleniem. Dużą zaletą jest strefa relaksu i wypoczynku, w której skorzystamy z sauny, centrum SPA, basenu oraz gabinetu masażu.

Ośrodek Wypoczynkowy River Park

4 km od Energylandii znajdują się wygodne domki letniskowe Ośrodka Wypoczynkowego River Park. Najniższa cena za nocleg wynosi tutaj zaledwie 260 złotych. Goście do dyspozycji go dostają 40 domków i 240 miejsc noclegowych. Do tego dochodzi darmowe WiFi oraz parking, jednak za śniadania trzeba dopłacić. Warto podkreślić, że w obiekcie nie tylko kupimy bilety do Energylandii, ale ośrodek zorganizuje nam także transport do Rodzinnego Parku Rozrywki, co rozwiązuje wszelkie problemy logistyczne. Wśród miejsc noclegowych znajdziemy pokoje dla niepełnosprawnych oraz pokoje typowo rodzinne z udogodnieniami dla dzieci.