single

Urodzinowy wyjazd dla twojego dziecka

Wyjątkowe przeżycia i wspólnie spędzony czas podczas emocjonujących zajęć to wspomnienia, które zostają na całe życie. Chcesz, by Twoje dziecko było szczęśliwe, ciekawe świata i czerpało z życia pełnymi garściami? Niech bierze z Ciebie przykład! Pokaż mu, jak fajnie można razem się bawić. Zastanawiasz się nad prezentem na 4, 8 lub 15 urodziny swojej latorośli? Zamiast rzeczy materialnych możesz zorganizować wyjazd. Dokąd warto się wybrać i jak zaplanować wspólny wypad, by cała rodzina miała frajdę?

Jak uprzyjemnić podróż?

Dotarcie na miejsce docelowe to czasem kilka lub nawet kilkanaście godzin w samochodzie, autobusie lub pociągu. Wielokilometrowa trasa męczy zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego warto zawczasu pomyśleć o tym, jak ją uprzyjemnić. Podróż może być przyjemnym etapem wycieczki. Wystarczy zadbać o to, by w jej czasie maluchy się nie nudziły. Doskonale sprawdzą się w tym audiobooki. Książki w wersji audio pomogą efektywnie wykorzystać czas. Świetną sprawą będzie również przygotowanie ciekawostek na temat miejsca, do którego się zmierza. Wybieracie się do Krakowa? Legenda o Smoku Wawelskim będzie dobrym przerywnikiem. Przejeżdżając przez konkretne miejscowości też można mieć przygotowane kilka wzmianek na ich temat. W dobie internetu wygooglowanie przydatnych informacji nie zabierze wiele czasu, a interesujące wiadomości z pewnością zaintrygują małych podróżników. Wspólne śpiewanie piosenek, zagadki, gry i zabawy słowne, czy wymyślanie historii to kolejne pomysły, które nie tylko umilają drogę, ale też pomagają rozwijać kreatywność dzieci.

Biwak i uroki surwiwalowej wyprawy

Jedną z wielu opcji na wspólny wyjazd może być wyprawa na łono przyrody. Dobrze jest odpocząć od miasta i obcować z przyrodą. Wycieczka w góry, do lasu czy na spływ kajakowy to wspaniała przygoda dla wszystkich członków rodziny. Podczas survivalowych wypadów można zaznajomić dzieci z przydatnymi umiejętnościami jak np. nawigacja, łowienie ryb, czy budowanie szałasów. Spanie w namiocie, piesze wędrówki, obserwacja gwiazd na niebie, kąpiel w strumyku i podglądanie dzikich zwierząt zapewni niezapomniane wrażenia.

Energylandia – Park rozrywki dla całej rodzin

Jeśli jesteśmy już przy emocjonujących doświadczeniach – tych nie zabraknie w Parku Rozrywki. Wyjazd do Energylandii to kolejna prezentowa opcja, którą warto rozważyć. Z pewnością ucieszy dzieci w każdym wieku i będzie też świetnym czasem dla rodziców. Atrakcje dostosowane są dla różnych grup wiekowych. Można odwiedzić Strefę Familijną, wsiąść w wagoniki przypominające pień drzewa, by zaliczyć spływ TOFIFEE KOPALNIA ZŁOTA. Jazda w ciemności przez MONSTER HOUSE, czy skorzystanie ze SPLASH BATTLE i zabawa armatkami wodnymi to tylko kilka z wielu możliwości, które dostarczają wrażeń podczas pobytu w Wesołym Miasteczku w Zatorze. Starsze dzieci będą zachwycone funkcjonalnościami Strefy Ekstremalnej: 60-metrowy SPEED to najwyższa kolejka wodna na świecie. Największy Park Roller Coasterów wyzwoli adrenalinę. Urządzeń jest tak wiele, że dużym wyzwaniem byłoby skorzystanie z nich wszystkich. Najmłodsi Goście również będą zachwyceni atrakcjami, jakie na nich czekają. Jedną ze Stref jest Bajkolandia — miejsce, które jest stworzone dla maluszków już od 2 roku życia. Dzieci poczują się tam jak bajkowym świecie.

Wspólne żeglowanie

Jedną z możliwości na wspólne spędzenie czasu może być również rejs. Tego typu aktywność może rozbudzić w dziecku nową pasję. Wspólne chwile pod żaglami to czas wzmacniania więzi i nabywania żeglarskich umiejętności. Ta rozrywka skutecznie odciąga od laptopa i telefonu komórkowego. Jest to dobra alternatywa dla leniuchowania na plaży. Walka z żywiołem hartuje charakter, prace pokładowe uczą dyscypliny i odpowiedzialności, a przy tym jest to sposób na wspaniałą zabawę. Kąpiele w morzu, skakanie do wody z jachtu, czy zwiedzanie portów i malowniczych przybrzeżnych terenów dostarczą moc wrażeń.