single

Park rozrywki to sposób na wyrwanie dzieci z nudy!

"Mamo, nudzi mi się!" Mama, która nie słyszy tego zdania przynajmniej raz w tygodniu, powinna podnieść rękę. Co powinieneś zrobić? Znajdź coś, co zapewni dzieciom rozrywkę i zajęcie. Warto od czasu do czasu podarować dzieciom coś naprawdę wyjątkowego. Jedyne w swoim rodzaju atrakcje. Parki rozrywki są świetnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych dzieci. Są one coraz powszechniejsze w kraju i stoją na coraz wyższym poziomie. Jednak jeden z nich wyróżnia się na tle innych swoją wielkością i nowoczesnością. Jest to Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w Zatorze.
 

Dlaczego Energylandia?

To jest prosta odpowiedź na Twoje pytanie. Nie ma lepszego parku rozrywki niż Polska. Powierzchnia Energylandii wynosi 26 hektarów. W planach jest rozbudowa parku, aby mógł pomieścić więcej ekstremalnych atrakcji. Bogata i zróżnicowana oferta Energylandii to kolejny powód, dla którego warto ją wybrać. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
 
Dla dzieci przeznaczona jest strefa Bajkowa Kraina, wypełniona postaciami i motywami z bajek. Urządzenia są dostępne nawet dla najmłodszych dzieci. Powstała również specjalna strefa dla niemowląt. Tutaj mamy mogą opiekować się swoimi pociechami i przygotowywać posiłki. Mają do dyspozycji wszystkie niezbędne sprzęty i stoliki, a także spokój i wygodę.
 
Strefa Rodzinna to świetne miejsce do spędzania czasu z rodziną. Wyposażenie to zapewnia podwyższony poziom emocji, ale nie wywołuje niepotrzebnego strachu czy stresu. W Strefie Rodzinnej znajduje się również Planetarium i "Mała Szwajcaria", wioski tematyczne, a także Wioska Wikingów. Miejsca te nie tylko bawią, ale i edukują. Wszystko po to, by uczyć się poprzez zabawę!
 
Odwiedzających przyciąga strefa Extreme Zone, w której znajdują się najlepsze europejskie maszyny, takie jak Mega Coaster Hyperion i Roller Coaster Mayan.
 
Dla tych, którzy nie chcą brać udziału w atrakcjach, przygotowano również hale widowiskowe i sceny, na których odbywają się różne pokazy i przedstawienia. Jednym z najbardziej lubianych jest pokaz kaskaderski w Extreme Show Zone. Niesamowici kaskaderzy dokonują niesamowitych wyczynów na motocyklach, quadach i samochodach podczas Extreme Show Zone.
 
Miłośnicy wody mogą również skorzystać z Parku Wodnego Water Zone. Znajduje się tu wiele wodnych atrakcji. Można się opalać, korzystać z barów i sklepików z napojami i lodami. Będzie tak, jak na plaży. Będziecie mieli również dostęp do wodnych atrakcji takich jak zjeżdżalnie czy rollercoastery wodne.
 

Bezpiecznie w Energylandii

Rodzice chcą, aby ich dzieci bawiły się bezpiecznie i dobrze. W Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze wszystkie urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa. Nie może być inaczej. Każdego dnia park odwiedzają setki osób. Muszą czuć się bezpiecznie. W strefie Parku Wodnego dyżurują profesjonalni ratownicy, którzy dbają o to, by wszyscy świetnie się bawili. Rodzice mogą cieszyć się słońcem na leżakach, podczas gdy ich dzieci bawią się w wodzie. Rodzice nie muszą być na tej samej stronie co ich dzieci.