single

Wakacje poza miastem, czyli co robić w Małopolsce?

 
​Małopolska to świetne miejsce na spędzenie czasu poza miastem. Region ten jest znany ze swoich zabytków, ale posiada również wiele innych atrakcji. Mieszkańcy Małopolski mają wiele możliwości, gdy przychodzi czas na spędzenie wolnego czasu poza miastem. W południowym regionie kraju znajduje się wiele atrakcji, z których może skorzystać cała rodzina. Parki rozrywki to świetny sposób na spędzenie czasu poza miastem. Małopolska jest znana z przyjaznego rodzinom parku rozrywki. Ten park rozrywki jest wyjątkową atrakcją, która oferuje wspaniałą zabawę dla wszystkich grup wiekowych. Mowa o Rodzinnym Parku Tematycznym Energylandia. Poznajmy bliżej Rodzinny Park Tematyczny Energylandia.
 

Dlaczego Energylandia?

Województwo małopolskie kojarzy się przede wszystkim z pięknymi miastami i ciekawym ukształtowaniem terenu. Takiej różnorodności geologicznej nie znajdziemy nigdzie indziej w kraju. Jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody i gór. To nie jedyne atrakcje, jakie czekają na Ciebie na południu. Jeśli szukacie niezapomnianych wrażeń, to warto wybrać się do parku rozrywki. Energylandia, znajdująca się w Zatorze, to najlepszy park rozrywki dla całej rodziny. Jest tam wiele atrakcji do wyboru. Energylandia posiada wiele niesamowitych maszyn i pokazów. Do wyboru jest wiele atrakcji, więc każdy może znaleźć to, co lubi. Odwiedzający uważają Rodzinny Park Tematyczny Energylandia za najlepszy w Polsce.
 

Jak się tam dostać?

Do Energylandii łatwo dojechać z niemal każdego zakątka kraju. Zator położony jest pomiędzy dwoma dużymi aglomeracjami - krakowską i katowicką. Ułatwia to szybką podróż do Energylandii. Bez problemu można się tam dostać niemal każdym środkiem komunikacji miejskiej. Samochód możesz zaparkować na dużym i wygodnym parkingu przy wejściu do lunaparku, jeśli zdecydujesz się go przywieźć. Wycieczkę do Energylandii można połączyć z wypadem w góry lub nad wodę. Dogodne położenie parkingu sprawia, że jest to idealny punkt na dłuższą wycieczkę.
 

Ceny biletów

Największą zaletą Energylandii jest to, że na jednym bilecie można wejść do wszystkich czterech stref (Bajkolandia Strefa Familijna Strefa Ekstremalnej, Strefa Familijna i Park Wodny Strefa). Mamy nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji, więc możemy korzystać z każdej, jaką sobie wybierzemy. Bilety dostępne są zarówno w pełnej cenie, jak i w cenach ulgowych. Pełna lista zniżek znajduje się w kasie parku oraz na jego stronie internetowej.