single

Energylandia na 2 dni

Chcesz spędzić weekend z najbliższymi? Szukasz zabawy i przyjemności dla wszystkich członków Twojej rodziny? Wycieczka do parku rozrywki może być wspaniałym pomysłem. Warto poszukać parku rozrywki, który oferuje różnorodne opcje rozrywki, jeśli masz do dyspozycji więcej niż jeden dzień. Energylandia jest tego świetnym przykładem. Dlaczego to właśnie ją wybraliśmy jako pierwszy wybór?
 

Lokalizacja

Energylandia przyciągnęła nas z wielu powodów. Po pierwsze, lokalizacja. Parki rozrywki Energylandia znajdują się w Zatorze, małym polskim mieście, do którego łatwo dojechać z każdego miejsca w Polsce. Zator znajduje się mniej więcej w połowie drogi między Krakowem a Katowicami. Łatwo można dojechać do Zatora z innych części kraju, ponieważ w pobliżu przebiega autostrada A4. Zator jest również idealnym punktem wypadowym do zwiedzania innych części Małopolski. Na południe od miasta znajdują się słynne Wadowice. Do Oświęcimia można dojechać jadąc kilka minut na zachód.
 

Strefy tematyczne

Energylandia to park rozrywki, który zajmuje duży obszar. Obszar ten z roku na rok jest stale powiększany. W przyszłości planowana jest rozbudowa parku rozrywki. Z obecnych 35 hektarów Energylandia zostanie rozbudowana do okazałego parku rozrywki o prawie pięciokrotnie większej powierzchni. Jest to ogromna inwestycja. Wielu odwiedzających twierdzi, że jeden dzień zabawy w Energylandii to za mało. Nie jest to przesada: Atrakcji jest tak wiele, że trudno je wszystkie odwiedzić w ciągu jednego dnia. Niektóre atrakcje są tak popularne, że często musimy czekać w kolejce, aby się do nich dostać. Gra jest warta swojej ceny. Energylandia to jeden z najlepszych parków rozrywki na całym świecie. Nie jest to nudny park rozrywki, ale prawdziwy park tematyczny. Energylandia posiada obecnie pięć stref tematycznych, w których znajdują się atrakcje o różnym natężeniu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
 

Bilety

Energylandia oferuje dwudniową specjalną ofertę biletową. Bilet ten jest znacznie tańszy niż zakup dwóch biletów jednorazowych. Pozwala on jednak na zwiedzanie parku rozrywki przez dwa kolejne dni.
 

Noclegi

Przy dłuższym pobycie w Zatorze można skorzystać z wyjątkowej oferty hotelowej. Westerncamp Resort to idealny wybór, jeśli planujesz spędzić w Energylandii więcej niż jeden dzień. Znajduje się on zaledwie trzy minuty od bram Energylandii. Ośrodek został zaprojektowany tak, aby przypominał kowbojską wioskę z Dzikiego Zachodu. Ośrodek oferuje gościom możliwość przenocowania w pięknie udekorowanych drewnianych domkach, kowbojskich wozach lub indiańskich tipi.