single

Noclegi w pobliżu Energylandii – na co zwracać uwagę w pierwszej kolejności podczas ich poszukiwania?

Energylandia bardzo chętnie odwiedzana jest przez gości na więcej, niż jeden dzień. Ponad 100 atrakcji dostępnych na terenie Parku sprawia, że trudno nacieszyć się tymi wybranymi przez siebie w ciągu jednego dnia. Dodatkowo wiele osób odwiedza Park z odległych części kraju, nie dziwi więc, ze wolą oni przyjechać dzień wcześniej i wyspać się przed aktywnym dniem czy zdecydować się na nocleg po wizycie w Parku, by odpocząć przed długą drogą powrotną.

Same noclegi w pobliżu Energylandii poszukiwane są bardzo często, podobnie jak i noclegi w samym Zatorze. Sam Park wskazuje jednak, gdzie najlepiej szukać noclegu – informacje na temat okolicznych obiektów noclegowych warto szukać na Energylandia.pl/noclegi/.

Dla wielu uczestników najważniejsza będzie cena, lecz ta nierozerwalnie wiąże się z jakością. Przed poszukiwaniami noclegu, warto zastanowić się, czy lepiej zapłacić mniej, za mniej komfortowe warunki, czy więcej, ale wtedy warunki noclegowe okażą się znacznie lepsze. W tym przypadku nie ma uniwersalnej, dobrej odpowiedzi.

Liczy się również odległość od samego Parku. Dzięki temu nie traci się czasu na dojazd, a niektóre z miejsc noclegowych znajdują się na tyle blisko, że aby do nich dostrzec, wystarczy kilkunastominutowy spacer. Dodatkowo, z i do Energylandii kursuje specjalna ciuchcia, która również transportuje gości Parku z niektórych, oddalonych o niewielką odległość, miejsc noclegowych w pobliżu Energylandii.

Warto poszukać takiego miejsca, blisko którego znajduje się lokal gastronomiczny lub sklep. Jeżeli będziemy chcieli zjeść coś przed lub po wizycie w Parku, dobrze mieć takie miejsca blisko, by znów nie tracić niepotrzebnie czasu, czy na dojazd, czy na ich poszukiwanie.

Warto zastanowić się też nad tym, co dodatkowo oferuje dane miejsce noclegowe. W niektórych przypadkach zostanie nam zaproponowana jedynie łazienka i nasze miejsce do spania, w innych miejscach można liczyć na znacznie więcej, a niektóre miejsca noclegowe przypominając nawet miasteczka z Dzikiego Zachodu, i same w sobie są znakomitą atrakcją dla najmłodszych.