single

Aztec swing - atrakcja dla odważnych

Energylandia to świetne miejsce do rozrywki dla całej rodziny. Nie można powiedzieć, że jest to tania rozrywka, zwłaszcza jeśli do parku jedzie czteroosobowa rodzina, ale tutaj można skorzystać z wielu rabatów lub regularnych rabatów, dlatego wyjazd do Energylandii nie zajmie zbyt wiele z rodzinnego budżetowego wyjazdu. Miłośnicy emocji i adrenaliny mogą odwiedzić ekstremalną strefę rodzinnego parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Wielkość i nowoczesność tutejszego wyposażenia robi wrażenie. Wiele z nich łączy się z atrakcjami najlepszych parków rozrywki w Europie.

Aztec Swing - historia powstania

Strefa Ekstremalna przeznaczona jest dla turystów, którzy chcą mieć mocne emocje. Atrakcje w tej części parku przeznaczone są głównie dla młodzieży i dorosłych. To zdecydowanie najbardziej intensywne i ekstremalne atrakcje w Energylandii. W tym aspekcie warto jest przybliżyć Aztec Swing historia powstania.

W ekstremalnym terenie czeka na Ciebie przeróżny sprzęt, ale jedno jest pewne: bez względu na to jaki sprzęt wybierzesz, możesz być pewien, że dostarczy Ci on maksymalnej dawki adrenaliny.
Obszar ekstremalny to miejsce dla osób neurotycznych. Czekają na Ciebie super szybkie kolejki górskie, wolno spadające wieże, ogromne obrotowe ławki, ogromne wahadła i potężna broń koszowa. Dla pewności, jeśli choć raz spróbujesz zagrać w strefie ekstremalnej, zapewniamy, że nie będziesz chciał iść do żadnego innego wesołego miasteczka w nakierowaniu na Aztec swing historia powstania.

Parametry

Urządzenie Aztec Swing, które nawiązuje do wzoru azteckich motywów, jest niewątpliwie jednym z najbardziej ekstremalnych urządzeń w Energyland. Składa się z ogromnego wahadła z kołami z siodełkami o średnicy 27 metrów. Obraca się wokół własnej osi i w różnych kierunkach z niesamowitą prędkością. Obciążenie generowane przez sprzęt sięga 4,5 g w nakierowaniu na parametry.
Trudno to sobie wyobrazić, ale osoba ważąca 75 kg na „huśtawce” poczuje, że jego waga to 340 kg. Jednocześnie za kierownicą mogą siedzieć 32 osoby. Podczas Energylandii od czasu do czasu słyszeliśmy krzyki i krzyki. Jeśli je usłyszymy, prawdopodobnie pochodzą z huśtawki Azteków.

Jeśli będziemy mieli możliwość huśtania się na linie, ponownie odczujemy tutaj podobne emocje, które potęguje gabaryty sprzętu. Składa się z wahadła o długości 27 m. Na końcu wahadła znajduje się okrągła kapsuła, która może pomieścić 32 szwadrony śmierci, a waga około 4,5 grama nie będzie przerażająca w nakierowaniu na parametry.
Oprócz samego wahadła poruszającego się w lewo iw prawo, gondole również obracają się wokół własnej osi. Zwykle powoduje to zawroty głowy u uczestników gry, ale po zajęciu miejsca w kapsule nie ma już odwrotu. Oczywiście, gdy gra się skończy, wypełni nas fala pozytywnych emocji i uśmiechów, a nie pożałujemy naszej decyzji.

Przeciążenie wahadła

Ogromne koła unoszą się z dużą prędkością jak wahadło. W tym samym czasie koło obraca się w różnych kierunkach wokół własnej osi. Gorąco polecamy udać się do najlepszego w Polsce parku rozrywki Rodzinny Park Rozrywki Energylandia. Warto jest o tym pamiętać zastanawiając się nad przeciążeniem wahadła.

Na rozległym obszarze 30 hektarów czeka na Ciebie wiele niezwykłych atrakcji. Znajdziesz tutaj specjalnie wyznaczoną strefę graniczną, która jest idealnym miejscem dla spragnionych prawdziwych emocji i bogatych wrażeń.