single

Kalendarz wydarzeń w Energylandii

Największy park rozrywki w Polsce, Energylandia, co roku w sezonie zaskakuje swoich gości wysokim poziomem przygotowania i nowościami. W tym roku nie mogło być inaczej! Energylandia już przedstawiła swój plan działania na najbliższy sezon i zaplanowane atrakcje aż zapierają dech w piersiach. Z całą pewnością będzie się działo tego lata i nie tylko! 

Festival 90’s Superstars

Z końcem czerwca w Energylandii rozbrzmią z wielkiej sceny rytmy lat 90. Na festiwalu 28 czerwca zagrają dla gości między innymi Jenny Berggen From Ace of Base, Face Meets, Fun Factory, Mr. President oraz Dr. Alban. To będzie niesamowita impreza! 

Festival 80’s Superstars

Lata 80. to był magiczny czas, w którym rządziły niezapomniane prywatki i muzyczne objawienia. Na festiwalu w Energylandii znów będzie można poczuć ducha tamtych dni, gdy na scenie zagoszczą Francesco Napoli. Sandra, Savage czy Bad Boys Blue i wiele innych gwiazd. 

Festival Disco Polo

Muzyka każdej imprezy - Disco Polo będzie miało swój wyjątkowy dzień w największym parku rozrywki w kraju. Już 12 i 13 lipca odbędzie się w Energylandii festiwal Disco Polo. Dla gości, spragnionych rozrywki i skocznego klimatu weselnej muzyki zagrają prawdziwe gwiazdy - Boys, Cliver, Power Play, Piękni i Młodzi, Playboys, Sławomir, Top Girls, After Party, Mig, Veegas, Dejw, Camasutra, Czadoman, Long & Junior, Łobuzy oraz Markus P.

Beach Party

Impreza na plaży to tradycja Energylandii, która właśnie tak świętuje swoje urodziny w każdym sezonie. I w tym roku będziemy mieli okazję w lipcu oraz sierpniu bawić się do północy pod gwieździstą kurstyną nieba, w rytm muzyki najlepszego DJ’a oraz przy pięknych iluminacjach świetlnych. Klimatyczne dekoracje i wiele niespodzianek sprawią, że noc ta będzie niepowtarzalna i jeszcze lepsza od zeszłorocznej.

Kinder Party 

Dzieci mogą bawić się cały rok, ale Energylandia pamięta o ich wyjątkowym święcie. W dniach 1-3 czerwca w parku ma miejsce Kinder Party, które jest uhonorowaniem dnia dziecka. To świetna okazja dla niesamowitych wrażeń i niezapomnianej zabawy dla wszystkich małych i nieco większych. W końcu w głębi każdy jest na zawsze dzieckiem!

Halloween

W październiku nie brakuje zabawy, choć sezon chyli się ku końcowi. W dniu 27 października Energylandia zostaje tradycyjnie przejęta przez nadprzyrodzone moce, a prym wiodą duchy, zombie, wiedźmy i inne zjawy. To w końcu ich święto, ale spokojnie… ludzie zarówno mali i duzi są mile widziani w tym niezwykłym gronie na imprezie aż do północy. W dodatku czeka na nich koszmarnie dobra promocja na bilety - po godzinie 18 będą za pół ceny!

Oktoberfest

Fani dobrego, craftowego piwa mogą zacierać ręce z radości, gdyż we wrześniu w Energylandii będzie miał miejsce prawdziwy Oktoberfest. Oryginalnie bawarskie święto zagości w naszym kraju i będzie to impreza na naprawdę dużą skalę. Od 7 do 22 września w Energylandii będzie grała muzyka, lało się najlepsze piwo i unosił zapach świeżo pieczonych kiełbasek. W prawdziwym klimacie Oktoberfestu będą bawili się miłośnicy dobrego jedzenia i napitków. 

W Energylandii nie da się nudzić, gdyż wybór atrakcji jest niesamowity. Jednak i tak już bogatą ofertę parku udoskonalają i poszerzają dodatkowo specjalne wydarzenia. W trakcie roku jest ich dość sporo, a jedynie przybywa nowych! Każda impreza jest przygotowywana z myślą o, jak najlepszej zabawie i niezwykłych wrażeniach dla gości w każdym wieku.