single

Randka w Energylandii

​Wydaje ci się, że każda twoja randka wygląda tak samo? Chciałbyś tym razem zaskoczyć swoją drugą połowę i zabrać ją w naprawdę wyjątkowe miejsce? Skorzystaj z naszej inspiracji i wspólnie przeżyjcie coś, co z pewnością pozostanie w waszej pamięci na długo. Obudźcie w sobie swoje wewnętrzne dzieci i wybierzcie się do wesołego miasteczka!

Energylandia na randkę – dlaczego warto?

Spotykacie się od dłuższego czasu i wszystkie wasze randki stały się do siebie podobne? A może dopiero się poznajecie i chcielibyście, aby wasza pierwsza randka pozwoliła wam sprawdzić swoje dopasowanie? Warto wybrać takie miejsce na spotkanie, byście mieli okazję nie tylko z sobą porozmawiać, ale też coś razem przeżyć. Emocje, których doświadczycie wspólnie, to najlepszy sposób, by was do siebie zbliżyć. Koniec z rutyną! Zaoferuj swojej wybrance/wybrankowi dzień w wesołym miasteczku. Gwarantujemy, że takiej randki na pewno długo nie zapomnicie!

Na początek Strefa Ekstremalna

Dobierając kolejne atrakcje warto działać tak, aby doświadczyć po kolei różnych emocji. W Parku Rozrywki Energylandia znajduje się łącznie aż 75 atrakcji, podzielonych na sześć zupełnie różnych stref tematycznych. Jeśli jesteście miłośnikami dobrej zabawy i naprawdę mocnych wrażeń, szczególnie polecamy wam Strefę Ekstremalną. To właśnie tu będziecie mogli na własnej skórze poczuć, jak to jest przejechać się jedną z najszybszych i największych kolejek górskich w Europie! Fenomenalny hyper-coaster Hyperion to prawdziwa jazda bez trzymanki (choć oczywiście z odpowiednim zabezpieczeniem). Kolejka osiąga prędkość 142 km/h, a pierwszy spadek ma aż 80 metrów! Polecamy też przejechać się spektakularnym water-coasterem Speed, ekstremalnym roller-coasterem Mayan i zasiąść na ogromnym wahadle Aztec Swing.

Kolacja w strefie gastronomicznej

Po szaleństwach w Strefie Ekstremalnej polecamy zjeść coś pysznego. Żeby iść na romantyczną kolację wcale nie musicie opuszczać Energylandii. Na terenie obiektu znajduje się kompleksowo wyposażona strefa gastronomiczna. Pizza, burgery, smakowitości ze Skandynawii, chrupiące kurczaki, świeże ryby i owoce morza, dania kuchni polskiej, śródziemnomorskie specjały, pierogi, naleśniki, szaszłyki, kebab, hot-dogi – na co tylko macie ochotę! A na deser oczywiście lody i czekolada.

Seans filmowy w Pyramid Cinema 7D

Macie ochotę na kino? Nie ma sprawy – Pyramid Cinema 3D oferuje wam naprawdę niesamowite przeżycia. Trójwymiarowa projekcja, przestrzenny dźwięk i efekty specjalne to świetny pomysł na zakończenie pełnego wrażeń dnia w Energylandii.

Kilka przydatnych informacji o Energylandii

Na randkę w Enerdylandii możecie wybrać się w dowolnym dniu – park rozrywki jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 – 18:00. W okresie wakacyjnym godziny otwarcia są przedłużone: od 27 czerwca do 31 sierpnia dzień w Energylandii trwa od 10:00 do 20:00. Park Rozrywki Energylandia położony jest mniej więcej w połowie drogi między Krakowem a Katowicami, w niewielkiej miejscowości Zator. Możecie dojechać tu własnym samochodem (na miejscu przygotowano obszerny parking w cenie 5 zł za cały dzień pobytu), możecie wybrać się też pociągiem lub busem. Organizatorzy zapewniają także dojazd prywatnym autokarem Energylandii (obecnie funkcjonują cztery takie połączenia: z Krakowa, Katowic, Zakopanego i Wrocławia). Aby wejść na teren parku nie trzeba robić rezerwacji. Zakupiony bilet uprawnia do nielimitowanego korzystania z atrakcji wszystkich stref tematycznych. Bilety możecie kupić na miejscu lub przez Internet. Bilety online i pełny cennik znajdziecie na stronie: energylandia.pl/cennik/bilety-indywidualne.