single

Integracyjne szaleństwa w Parku Rozrywki? Czemu nie!

Przewidywalne imprezy integracyjne organizowane w hotelach to przeszłość. Nowoczesne firmy dbają o swoich pracowników i oferują im niezapomniane doznania, które budują silne zespołowe więzi. Wejdź na wyższy poziom i spraw swoim pracownikom szaloną zabawę w niezwykłym parku rozrywki. Możesz być pewny, że takie wydarzenie pozostanie niezapomniane i pomoże firmie zyskać sympatię pracowników. Program dodatkowych atrakcji sprawi, że wszyscy wrócą do pracy zmotywowani i zintegrowanie. Jeśli zatem szukasz pomysłu na oryginalną imprezę firmową, rozwiązaniem jest Energylandia!

Energylandia to niezwykły park rozrywki, który mieści się na południu Polski w Zatorze. Miejsce idealnie wpasowuje się w różne gusta i to niezależnie od wieku! Osiągnięto to, dzięki wyznaczonym specjalnie strefom, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprawiały radość różnym osobom bez względu na wiek, płeć czy rozrywkowe preferencje. Goście parku będą mogli doświadczyć niezapomnianych wrażeń w przyspieszającej bicie serca Strefie Ekstremalnej lub zrelaksować się błogo w strefie Water Park, która gwarantuje odpoczynek wśród szumu wody i tropikalnych palm. Dodatkowo, rozmaite widowiska i pokazy będą idealnym uzupełnieniem imprezy integracyjnej. Klimat pozwalający oderwać się od codziennego środowiska pracy sprawi, że uczestnicy wyjazdu będą bardziej odprężeni i skupieni, co przekłada się również na ich postrzeganie firmy i zaangażowanie w pracę. Warto dodać, że podczas pełnej zabaw integracji nawiązują się bardziej osobiste stosunki między pracownikami, co wpływa na zgranie zespołu i zaufanie.

Idealna baza konferencyjna

Energylandia znajduje się zaledwie 50 km od Krakowa, który wraz z okolicami jest świetnym pomysłem na zorganizowanie imprezy firmowej. Dawna stolica Polski, pełna zabytków i bogatej historii jest dzisiaj dobrze działającym centrum biznesowym i kulturalnym. Ta perła zabytkowej architektury stwarza świetne warunki do zawierania kontaktów biznesowych, spotkań z klientami czy też pracownikami. Tak miasto, jak i okolice oferują bogatą bazę hoteli, które organizują profesjonalne konferencje na wyjątkowo wysokim poziomie. Jeśli zależy wam jednak na czasie, Kraków może pozostać wyłącznie atrakcją turystyczną, ponieważ Energylandia dysponuje kilkoma restauracjami oraz salami konferencyjnymi, które przeznaczone są specjalnie do spotkań firmowych. To jednak nie wszystko. Otóż park dostosowuje się do wymagań i życzeń klientów, przez co możemy dowolnie projektować nasz firmowy event. Oznacza to np., że dla swoich pracowników lub kontrahentów, możemy nabyć specjalne bilety prezentowe, które można wykorzystać w dowolnym terminie przez cały sezon.

Odrobina szaleństwa

Jak już wiemy, Energylandia to idealne miejsce na organizację firmowych imprez integracyjnych czy spotkań biznesowych, połączonych ze wspaniałą zabawą w jednym z najlepszych Parków Rozrywki w Polsce oraz w tej części Europy! Park to prawdziwy rajem dla miłośników wysokiej dawki adrenaliny. Znajdziemy tu bowiem największy w tej części Europy Mayan Roller Coaster o wysokości 33 m i prędkości 80 km/h, Formuła Roller Coaster o prędkości 100 km/h, potężne wahadło Aztec Swing oraz kapsułę Space Booster, która jest zawieszona na ramieniu o długości 40 m. Na najodważniejszych czeka Hyperion, czyli najwyższy i najszybszy mega coaster w Europie o wysokości 77 m i prędkości 142km/h oraz Speed Water Coaster, czyli najwyższy i najszybszy roller coaster wodny na świecie! Raczej trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce, które pozwoli pracownikom na odstresowanie się i szaloną zabawę.