single

Park Wodny w Warszawie - nowoczesny i pełen atrakcji

Zastanawiasz się, który park wodny jest najbardziej znanym i cenionym przez odwiedzających obiektem tego typu w Polsce? Chcesz zaznać błogiego odprężenia w niezwykle różnorodnej strefie basenów rekreacyjnych? Pragniesz poćwiczyć swoje umiejętności na profesjonalnym olimpijskim torze pływackim? Marzysz o spędzeniu czasu z najbliższymi i świetnie się bawić przez cały dzień? Koniecznie odwiedź jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowo-rekreacyjnych w Polsce – warszawski Park Wodny!

Strefa rekreacyjna to doskonałe miejsce do zabawy dla całych rodzin. Komfortowe, bezpieczne i niezwykle różnorodne atrakcje zachęcają do wodnego szaleństwa w wyjątkowej części basenowej. Goście odnajdą tu całą masę fantastycznych atrakcji wodnych, dzięki którym czas spędzony tutaj będzie fenomenalną zabawą – zarówno dla dzieci, jak i dla nieco starszych gości. Wszystkie baseny zostały zaprojektowane z dbałością o różnorodność kształtu, głębokości i form. W wewnętrznej części strefy rekreacyjnej panują prawdziwie śródziemnomorskie warunki. Temperatura powietrza oscyluje tu wokół 30ºC, natomiast temperatura wody wynosi 28ºC. Goście mogą korzystać również z części mieszczącej się na zewnątrz budynku, gdzie temperatura wody wynosi 29ºC. 

W części rekreacyjnej czekają na ciebie:
• obszerny basen rekreacyjny i służący do nauki pływania – maksymalna głębokość wody wynosi tutaj 1.4 m,
• uwielbiany przez najmłodszych brodzik z uroczą zjeżdżalnią w kształcie słonia,
• kilka ogólnodostępnych jacuzzi, w których zaznasz błogiego relaksu i wymasujesz całe ciało,
• zapewniającej wyjątkowe wrażenia sztuczną rzekę, w której poczujesz się jak w prawdziwym górskim strumieniu,
• dwie zjeżdżalnie w kształcie rury – o imponującej długości 45 i 72 metrów,
• szeroką zjeżdżalnię odkrytą o długości 15 metrów, 
• mnóstwo wodospadów, spektakularnych kaskad wodnych oraz masaży podwodnych – kapitalna propozycja dla osób pragnących zadbać o swoje zdrowie i zachować dobrą formę. 

Ponadto, na gości czeka całoroczna strefa basenów zewnętrznych, gdzie można cieszyć się wodnym szaleństwem pod gołym niebem. Woda w basenie zewnętrznym ma bardzo przyjemną temperaturę 29ºC i jest ciepła cały czas, bez względu na porę roku. Przejście do strefy zewnętrznej jest możliwe bezpośrednio ze strefy basenów wewnętrznych dzięki wygodnemu rękawowi. 
Wodny Park jest jedynym w Warszawie (i jednym z nielicznych w Polsce) obiektem mogącym pochwalić się pełnowymiarowym basenem dostosowanym do wymogów olimpijskich. Pływalnia olimpijska ma wymiary 50 x 25 metrów. Głębokość na trasie torów wynosi od 2.1 do 2.3 metra. Pływalnia sportowa w Parku Wodnym jako jedna z nielicznych w kraju spełnia rygorystyczne standardy międzynarodowe, dzięki czemu można porównać tutejsze warunki do tych z najbardziej znanych basenów olimpijskich. Jest to nie lada atrakcja dla wszystkich pragnących zadbać o swoją kondycję fizyczną na w pełni nowoczesnym torze pływackim.

Oprócz strefy basenowej w obrębie kompleksu Parku Wodnego znajduje się kręgielnia, ekskluzywne centrum odnowy biologicznej wellness&SPA, boiska do squasha i strzelnica, a nawet pub muzyczny z bilardem. Oferta jest tak różnorodna, że z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

A co gdy w przerwie pomiędzy kolejnymi atrakcjami zapragniesz nabrać sił i zjeść pyszny obiad? Nic prostszego – warszawski Park Wodny zapewnia bogatą ofertę gastronomiczną, z której możesz skorzystać bez konieczności opuszczania budynku.