single

Energylandia – moc zabawy dla małych i dużych!

Czy wiesz, jak nazywa się największy park rozrywki w Polsce? Tak, to Energylandia! Energylandia znajduje się w niedalekiej odległości od Krakowa i Katowic, w miejscowości Zator. Od Oświęcimia lub Wadowic dzieli go tylko 17 km. Może więc nadeszła pora by odwiedzić to fascynujące miejsce? Czekają na ciebie niezapomniane przeżycia i naprawdę mnóstwo wspaniałych atrakcji! 

Na ogromnej powierzchni 26 hektarów czeka na ciebie około 60 różnych atrakcji. Są wśród nich interaktywne gry i zabawy oraz ogromne urządzenia rodem z filmu science-fiction. Na terenie parku znajdują się także 4 fantastyczne sceny widowiskowe (pośród nich 2 amfiteatry i 2 teatry), na których codziennie możesz podziwiać pokazy artystyczne i pirotechniczne. Dla miłośników kina przygotowano sale wyświetlające filmy w technologii 3D oraz 7D. Nie zabraknie w nich ogromnej dawki efektów specjalnych! 

Na terenie parku czekają na ciebie:

• Strefa Familijna – strefa zaprojektowana z myślą o rodzinach z dziećmi. Znajdują się tutaj nowoczesne rollercoastery, a także liczne atrakcje wodne. Dla gości przygotowano zabawy związane z wodą – można przepłynąć się łódką, jak również wziąć udział w prawdziwej bitwie wodnej. To miejsce na relaks, jak i na zastrzyk adrenaliny. Z pewnością każdy odnajdzie tu coś dla siebie. 

• 11 rollercoasterów, w tym jedna z najwyższych i najszybszych kolejek tego typu w Europie! (otwarcie planowane na rok 2018)

• Bajkolandia – to strefa zaprojektowana z myślą o najmłodszych gościach Energylandii. Pobyt w Bajkolandii to okazja to przeniesienia się do prawdziwie bajkowego świata – wszystkie elementy estetyczne zostały tu inspirowane najpiękniejszymi bajkami dla dzieci. Na małych gości czeka urocza karuzela „Sissi” oraz miniaturowy spływ wodny „Wyspa Skarbów”. Można przejechać się jedną ze ślicznych kolejek, na przykład tych noszących dźwięczne nazwy „Kraina Krasnali” i „Jeep Safari”. To kapitalne miejsce dla rodzin z najmłodszymi dziećmi. 

• Water Park – to strefa przypominająca wyglądem prawdziwą rajską wyspę. Czeka tu na ciebie mnóstwo zacisznych zakątków i wodnych zabaw. To fantastyczne miejsce na odpoczynek przed kolejną dawką emocjonujących wrażeń. Możesz poopalać się, skosztować pysznego drinka przyrządzonego w prawdziwym Tropical Barze, orzeźwić się korzystając z jednej z rozlicznych zabaw wodnych czy odpocząć w cieniu wielkiego parasola. Wszystkie zabawy i urządzenia na terenie Water Park są tematycznie i estetycznie związane z wodą. To wspaniała propozycja dla rodzin z dziećmi. Nad bezpieczeństwem gości cały czas czuwa wykwalifikowany ratownik. 

• Strefa Ekstremalna – to specjalna propozycja dla tych, którzy lubią poczuć zwiększoną dawkę adrenaliny. Emocjonujące przeżycia gwarantują rozliczne zabawy i atrakcje, na przykład imponujące rollercoastery „Mayan” czy „Viking”. Można skusić się na poznanie ogromnego wahadła „Aztek Swing” oraz skorzystanie z imponujących rozmiarów obrotowej ławki „Apocalypto”. Przejażdżka tymi kolejkami z pewnością zapewni mnóstwo wrażeń nawet najbardziej wymagającym miłośnikom dreszczyku emocji. Wszystkie atrakcje i urządzenia są przy tym bardzo bezpieczne i można swobodnie korzystać z nich podczas zabawy. 

W Energylangii spokojnie można spędzić nawet cały dzień. To fantastyczna propozycja dla rodzin z dziećmi i młodzieży, a także dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas.

Przyjeżdżając do Energylandii nie musisz martwić się o obiad – na terenie parku działa aż 12 punktów gastronomicznych, w których każdy znajdzie dla siebie coś pysznego.