single

Muzyczne klimaty w Energylandii

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, stanowiący jednocześnie perełkę na rozrywkowej mapie południa naszego kraju. Czynny niemal cały rok, od kwietnia do października włącznie, ma w ofercie szeroki wachlarz atrakcji na co dzień i poza tym specjalne wydarzenia na każdą porę roku. 

Festival 90’s Superstars

Lato w Energylandii nie pozostawia czasu na wytchnienie od natłoku doskonałych imprez. Na pierwszy ogień, by dobrze wejść w wakacyjny klimat, idą muzyczne festiwale. Na początek, już 28 czerwca, w Energylandii zabrzmią rytmy lat 90. To będzie niezapomniane wydarzenie, a trakcie którego na scenie zagrają ulubieńcy sprzed ponad dwóch dekad i ponownie rozruszają towarzystwo w różnym wieku. Wśród gwiazd na scenie pojawią się między innymi Face Meets, Fun Factory, Jenny Berggen From Ace of Base, Mr. President czy Dr. Alban. Tęskniący za muzyczną sceną lat 90. będą mogli ponownie nacieszyć się tymi rytmami i przenieść do lat swojej młodości, a fani muzyki po prostu rewelacyjnie bawić.

Festival 80’s Superstars

Nie trzeba długo czekać na kolejne muzyczne wydarzenie w Energylandii, gdyż tegoroczny sezon wysoki to naprawdę nie lada gratka dla fanów muzyki. Już dzień po festiwalu lat 90. przeniesiemy się o dekadę wcześniej do barwnych i niepowtarzalnych lat 80.! Disco zabrzmi w głośnikach i znów będzie można bawić się, jak na niezapomnianych prywatkach sprzed lat. Szaloną imprezę nakręcą dla nas między innymi Francesco Napoli. Sandra, Savage czy Bad Boys Blue. W magicznej scenografii, przy świetlnych iluminacjach i dźwiękach największych hitów lat 80. Będziemy bawić się do upadłego już z końcem czerwca.

Festival Disco Polo

Na tych, którym muzyczne imprezy są w sam raz czeka jeszcze jedna niespodzianka w lipcu. Dwudniowy festiwal Disco Polo ma miejsce 12 i 13 lipca. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej gatunku disco polo rozbłysnął na scenie i zafundują wszystkim niezwykłą zabawę przy skocznej muzyce. Już pierwszego dnia na scenie zagoszczą Boys, Cliver, Power Play, Piękni i Młodzi, Playboys, Sławomir, Top Girls i After Party. Drugiego dnia nie zabranie także świetnych muzyków i niesamowitego klimatu przy utworach Mig, Veegas, Dejw, Camasutra, Czadoman, Long & Junior, Łobuzy oraz Markus P. To jednak nie wszystkie muzyczne niespodzianki na te dwa wieczory. Warto przekonać się samemu, co jeszcze czeka na gości poza świetną zabawą do białego rana.

Beach Party

Coroczna impreza jubileuszowa to już tradycja i w tym roku nie może Was na niej zabraknąć, jeśli uwielbiacie dobrą zabawę przy jeszcze lepszej muzyce. Po regularnych godzinach otwarcia parku możemy aż do północy bawić się na całego na plaży pod gwieździstym niebem przy dźwiękach z konsoli dj’a. To będzie niezapomniana noc, którą przetańczycie i będziecie wspominać jeszcze długo po zakończonej zabawie. W dodatku na gości czeka wiele atrakcji, wyjątkowych niespodzianek i magiczna, tajemnicza atmosfera oraz klimat gorączki letniej nocy.

To zdecydowanie będzie muzyczne lato w Energylandii, na którym nie może zabraknąć nikogo z Was! Aż cztery dni łącznie w wakacje w Energylandii będzie można bawić się przy największych hitach muzycznych z różnych gatunków i czasów. W dodatku na gości czeka niesamowity klimat, rewelacyjna impreza i moc rozrywek. To wszystko okraszone piękną, kolorową stylizacją, godną najlepszych klubów w kraju.