single

Energylandia - doskonałe miejsce na wyjazd integracyjny

Firmowe wyjazdy integracyjne, mimo często przesadzonej złej sławy cieszą się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza w przedsiębiorstwach o większej liczbie pracowników. W związku z tym, że praca zawodowa staje się coraz istotniejszą i wymagającą częścią naszego życia, zależy nam, aby tworzyć przyjazny i zgrany zespół z naszymi kolegami oraz koleżankami z tej samej firmy. Dla młodych pracowników ważna jest również możliwość szybkiej adaptacji w nowym środowisku. Poza zakrapianą imprezą mamy jednak sporo możliwości aktywnego spędzenia czasu. Jak wiadomo nic tak nie integruje z innymi ludźmi jak zabawa - zobaczmy zatem co w tej kwestii oferuje nam największy park rozrywki w Polsce.

Idealne położenie

Wielkość Energylandii, to że jest ona jednym z najnowocześniejszych obiektów rozrywkowych w Europie, oraz różnorodność dostępnych tu atrakcji sprawia, że zainteresowanie organizacją wyjątkowego eventu wyrażają firmy z całej Polski. Rosnąca sława opisywanego miejsca sprawia, że jest ono coraz częstszym celem podróży turystów z całego świata, którzy następnie polecają go znajomym i współpracownikom. Dzięki temu, że park znajduje się w Małopolsce w miejscowości Zator mniej więcej w połowie drogi między aglomeracją śląską, a Krakowem, w naturalny sposób przyciąga w pierwszej kolejności klientów indywidualnych oraz biznesowych z tych dwóch obszarów. Jeśli nasza firma lub korporacja ma swoją siedzibę np w Katowicach lub Krakowie i zależy nam na organizacji nietypowego eventu dla naszych pracowników, klientów bądź kolegów z zespołu, możemy w odległości zaledwie jednej godziny drogi z tych miast znaleźć wszystko czego potrzebujemy. Jest również możliwość wygodnego dojazdu pociągiem, co również może być ciekawym elementem naszego scenariusza wydarzenia.

Pełne dopasowanie do uczestników zabawy

Jeśli nie mamy doświadczenia w spędzaniu czasu w parku rozrywki lub planowany event będzie pierwszym, który organizujemy w tego typu miejscu, nie musimy zaprzątać sobie głowy układaniem konkretnej listy atrakcji, które wybierzemy. Pracownicy Energylandii to doświadczeni specjaliści w przygotowywaniu emocjonujących wydarzeń dla przedstawicieli różnych branż . Możemy zwrócić się do nich o pomoc w stworzeniu idealnego scenariusza dla naszej organizacji. Wcześniej warto jednak dowiedzieć się jakie są preferencje członków naszego zespołu lub naszych klientów. Program można dostosować tak, aby np. więcej czasu spędzić na szalonych roller coasterach strefy ekstremalnej lub z drugiej strony odpocząć i zrelaksować się w wodnej strefie Water Park. Na miejscu dostępna jest także szeroka oferta gastronomiczna, którą również można dostosować pod konkretne wymagania. Jeśli dowiemy się, że są w naszej grupie osoby preferujące np owoce morza, warto wspomnieć o tym organizatorom po stronie Energylandii, którzy zaproponują odpowiednie pozycje w menu. 

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Warto zauważyć, że w przypadku gdy członkowie naszej grupy eventowej mają zupełnie różne preferencje co do spędzania czasu i doboru rozrywek to zaproszenie ich do Energylandii może być strzałem w dziesiątkę. W ramach jednego biletu mamy tu możliwość sprawdzenia wielu różnych stref tematycznych. Znajdziemy tu aż 15 kolejek górskich w tym bijące światowe i europejskie rekordy w wielu kategoriach takie jak Hyperion czy Zadra.