single

Impreza interacyjna w Energyladnii - jakie atrakcje proponuje park?

Impreza integracyjna kojarzy się większości z odpoczynkiem i szaloną zabawą. Z tego powodu jednym z najlepszych miejsc na wyjazd tego typu wydaje się Energylandia - największy park rozrywki w Polsce. Znajduje się ona w malowniczej miejscowości Zator, która leży na pograniczu województw małopolskiego i śląskiego. Park może pochwalić się szerokim wachlarzem atrakcji dla każdej grupy wiekowej, więc zorganizowanie wyjazdu integracyjnego w tym miejscu nie będzie trudne.

Po pierwsze, dojazd do parku jest prosty niezależnie od tego, jaki rodzaj transportu wybierzemy. Energylandia jest perłą w koronie Południa naszego kraju, szczególnie w kwestii rozrywki, więc łatwo ją znaleźć. Z Krakowa czy Katowic dotrzemy tu w przeciągu mniej więcej godziny autem. Jednak w sezonie, czyli od kwietnia do października włącznie, możemy dojechać tu bezpośrednio busem organizowanym ze strony parku. Autobusy odjeżdżają z dworca głównego PKP. Dla grup zorganizowanych, które będą docierały do parku z obszaru w zasięgu 40 km od miejscowości Zator istnieje możliwość dojazdu ciuchcią turystyczną. W tym celu należy skontaktować się pod numerem +48 604 580 616 lub skorzystać ze strony e-podróżnik.

Kolejną ważną sprawą jest nocleg. Oferta noclegowa wokół parku jest bogata, więc z pewnością znajdziemy odpowiednie miejsce dla naszej grupy. W odległości do kilometra znajdziemy bazę campingową, hostele, schronisko młodzieżowe czy agroturystykę - wszystkie obiekty oferują noclegi w rozsądnych, raczej niskich cenach w przystępnych warunkach. W odległości do 5 km znajdziemy obiekty z wyższym standardem, ale wciąż atrakcyjne cenowo. Dla bardziej wybrednych dostępne w tej odległości i większej będą także apartamenty, choć w tym przypadku ceny mogą okazać się wysokie. Ceny noclegów zaczynają się już od 27 zł i sięgają nawet 450 zł w zależności od wybranego obiektu.

Grupy mogą zakupić bilety w korzystnych cenach, jeżeli liczą co najmniej 15 osób. Jednak w tym celu należy skontaktować się z obsługą w celu ustalenia szczegółów i dokonania rezerwacji - numer telefonu +48 33 486 15 00 lub e-mail grupy@energylandia.pl.

Energylandia może udostępnić wycieczkom integracyjnym sale konferencyjne. Są to nowoczesne obiekty, wyposażone w niezbędne elementy do przeprowadzenia spotkania, konferencji czy warsztatów, a dodatkowo z ciekawym widokiem na park rozrywki. Grupy znajdą w ofercie parku wiele atrakcji idealnych dla siebie, niezależnie czy członkowie będą spędzali czas jako grupa czy bardziej indywidualnie. Jednak grupom poleca się strefę Show, gdzie można zobaczyć niesamowite pokazy motoryzacyjne i akrobatyczne. W strefie Familijnej świetne będą spływy widokowe Viking Ride, Jungle Adventure czy Swiss Water Cup. Odrobinę rywalizacji i całą masę dobrej zabawy zapewni Splash Battle lub Formuła Autodrom. Z kolei kolejki i tory Strefy Ekstremalnej podkręcą adrenalinę u uczestników wycieczki.