single

Co zabrać ze sobą na wyjazd do Energylandii?

W ostatnim czasie Polacy coraz częściej decydują się spędzanie wakacji w Polsce. Wszystko dzięki wspaniałemu położeniu geograficznemu naszego kraju, a także coraz bardziej rozbudowaną infrastrukturę turystyczną. Jedną z głównych atrakcji południowej Polski jest Park Rozrywki Energylandia - jeden z największych obiektów tego typu w Europie. Wiele osób, które decydują się pierwszy raz na wyjazd do tego wyjątkowego miejsca, nie bardzo wie, jak się ubrać, a także co najlepiej zabrać ze sobą, aby wyjazd był jak najbardziej udany. To właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć na ten temat małe kompendium, które ułatwi przygotowanie do drogi.
 

Jak się ubrać do Energylandii?

Wakacje to czas swobody i luzu, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie założenie wygodnego stroju sportowego. W zależności od pogody mogą to być dresy lub po prostu krótkie spodenki i t-shirt. Warto także pamiętać o wygodnym, wiązanym sportowym obuwiu, które sprawi, że cały czas będziemy czuli się komfortowo i bezpiecznie. Przydatna może okazać się także gumka do włosów. W upalne dni nie zapominajmy także o czapce lub innym nakryciu głowy. Choć czas przy doskonałej zabawie szybko mija, warto pamiętać o tym, że będziemy na słońcu przez kilka godzin. 
 

Co zabrać ze sobą do Energylandii?

W związku z upałami koniecznie pamiętajmy o zabraniu kremu z filtrem - chcemy przecież, aby z rodzinnego wyjazdu pozostały nam pamiątkowe gadżety, zdjęcia i wspomnienia, a nie oparzenia słoneczne. Wielu turystów decyduje się także na zabranie okularów przeciwsłonecznych.  Ponadto, jeśli planujemy wizytę w Water Parku, w naszym ekwipunku koniecznie powinny znaleźć się kąpielówki, ręcznik i klapki. Nie musimy się natomiast martwić o prowiant. Na terenie Energylandii znajdują się liczne punkty gastronomiczne - bary, lodziarnie, naleśnikarnie, szaszłykarnie, punkty typu fast-food, a nawet restauracja z chińczyzną. Przydatna się może okazać nerka na rzeczy osobiste oraz monety, jeśli planujemy skorzystać z automatów do gier. Podczas zwariowanych przejażdżek rollercoasterami lepiej nie trzymać telefonów czy kluczy w kieszeniach!