single

5 powodów, dla których warto odwiedzić Energylandię

Wesołe miasteczka od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednak niektóre z nich wyraźnie odznaczają się na tle konkurencji. Są miejsca, w które jedzie się tylko raz, są też i takie, do których pragnie wracać się jak najczęściej. Fenomen parków rozrywki doskonale ukazuje popularność najsłynniejszego wesołego miasteczka w Polsce, czyli znanej chyba wszystkim Energylandii. Wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia to niezwykła przygoda zarówno dla małych, jak i dla dużych. Dlaczego to akurat Energylandia jest wybierana przez tysiące, a nawet miliony osób z całego kraju i świata? Dlaczego z roku na rok przyjeżdża tu więcej turystów? I wreszcie: dlaczego to właśnie tutaj najczęściej wracają miłośnicy zabawy w gronie najbliższych? Oto 5 powodów, dla których warto odwiedzić Energylandię. 

Powód pierwszy: Różnorodność atrakcji

Czy wiecie, że Rodzinny Park Rozrywki Energylandia to przeszło 30 hektarów kapitalnie zagospodarowanego terenu? Tylko tutaj znajdziecie ponad 70 różnorodnych atrakcji odpowiednich dla gości w każdym wieku. To fantastyczne wesołe miasteczko podzielone jest na cztery niezwykłe strefy tematyczne. Organizatorzy zadbali, by każda z nich była zupełnie inna niż pozostałe. Do dyspozycji gości pozostają: Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna oraz strefa Water Park. 

Powód drugi: ceny

Cztery strefy tematyczne wydają się kuszące, prawda? A co jeśli dodamy, że wstęp do każdej z nich jest w cenie jednego tylko biletu? Tak, nie pomyliliście się. W Energylandii dostęp do wszelkich atrakcji umożliwia wam jeden jedyny bilet! Czy to nie wspaniałe? Możecie nie tylko korzystać ze wszystkich stref i atrakcji (oczywiście biorąc pod uwagę ograniczenia wynikające z regulaminu), lecz macie także nielimitowaną ilość przejazdów na danej maszynie! 

Powód trzeci: dojazd

Do Energylandii przyjeżdżają osoby z najdalszych zakątków Polski. Goście z zagranicy też nie są tu wyjątkiem. Powodem jest doskonała lokalizacja parku, znajdującego się mniej więcej w połowie drogi między Krakowem i Katowicami. Dojedziemy tu autem lub komunikacją zbiorową. 

Powód czwarty: pyszne jedzenie

Na terenie obiektu znajduje się kompleksowo wyposażona strefa gastronomiczna. Możemy zjeść tu pełnowartościowy posiłek, napić się kawy, zjeść pyszny deser lub wypić orzeźwiającego drinka. Znajdziemy tu kuchnię z całego świata – od zwykłych frytek po eleganckie restauracje. 

Powód piąty: wygodne nocowanie

Energylandia to miejsce, w którym naprawdę warto zatrzymać się na dłużej. Jeśli jeden dzień to dla nas za mało, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy skorzystali z tutejszej bazy noclegowej. Odwiedzający mają do wyboru kilka komfortowych i wygodnych opcji na każdą kieszeń. Naprawdę warto.