single

Widowiska i pokazy specjalne w Energylandii - dlaczego warto się na nie wybrać?

Energylandia to bez wątpienia wyjątkowe miejsce dla każdego, kto lubi niecodzienną rozrywkę pełną wyjątkowych wrażeń. Jako największy park rozrywki w Polsce stanowi ona ważny punkt turystyki rozrywkowej w naszym kraju. Choć wielu z nas kojarzy to miejsce głównie z niesamowitymi rollercoasterami lub unikalnymi wodnymi zjeżdżalniami strefy water park, to warto pamiętać, że znajdziemy tu znacznie więcej różnorodnych i ciekawych atrakcji takich jak widowiska plenerowe i pokazy specjalne.

Jak poczuć prawdziwy klimat parku rozrywki?

Planując swój pobyt w Energylandii gdy mamy do dyspozycji np. jeden dzień najczęściej skupiamy się na sporządzeniu listy obejmującej najbardziej znane punkty parku i zależy nam, aby zaliczyć je wszystkie. Nie jest to łatwe zadanie ponieważ wybór przystanków w tej krainie rozrywki jest naprawdę spory. Zwłaszcza gdy mamy zamiar zabrać ze sobą grupę znajomych lub zorganizować rodzinny wyjazd. Warto zwrócić uwagę, że miejsce, do którego się wybieramy tworzą nie tylko imponujące urządzenia oraz infrastruktura rozrywkowa.

O unikalnym klimacie i atmosferze Energylandii możemy przekonać się zwłaszcza biorąc udział w organizowanych tu wyjątkowych wydarzeniach. Ich różnorodność gwarantuje cała gama występujących tu artystów i performerów wcielających się w najróżniejsze postacie. Znajdziemy wśród nich m.in. magików, akrobatów, piratów, kowbojów czy kaskaderów. Dzięki organizowanym tu festiwalom muzycznym mamy także okazję uczestniczyć w koncertach ulubionych gwiazd.

Co warto zobaczyć?

Jakiego rodzaju pokazy możemy wybrać? Jest wiele możliwości w zależności od naszych zainteresowań i wieku. W celu zapoznania się z aktualnym harmonogramem widowisk warto odwiedzić dwa działające tu teatry: Egipt oraz Colosseo. Posiadają one też swoje sceny plenerowe. Obiekty te znajdziemy w centralnej części parku. Ponadto miłośnicy motoryzacji oraz ekstremalnej jazdy powinni udać się na arenę Extreeme Show położoną na południowym zachodzie Energylandii. Zobaczyć tam można wyjątkowe pokazy z użyciem szybkich samochodów, motocykli oraz quadów, a to wszystko w otoczeniu niesamowitych efektów dźwiękowych i wizualnych, również z udziałem ognia.

Atrakcje dla każdego: spróbuj!

Najmłodszych może zainteresować np. pokaz pt. Kraina Snów, w którym główne role odgrywają maskotki Energylandii na czele ze smokiem Energusiem (który jest żywym symbolem parku) albo lwem Leosiem. Inne widowisko z myślą o tej grupie wiekowej, na którym z pewnością dobrze bawić będą się również dorośli, to np Happy Circus. Podczas przedstawienia zobaczyć można wesołe przygody grupy klaunów, którzy mimo różnych przeciwności losu starają się za wszelką cenę uratować swoje show. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.