single

Zabierz swoje dziecko do parku rozrywki. Nasze wskazówki!

​Wycieczka do parku rozrywki to wspaniały sposób na spędzenie miłego czasu z rodziną. Ważne jest, aby wybrać park, który oferuje atrakcje dla wszystkich grup wiekowych, aby nikt się nie nudził. Energylandia to świetne miejsce, aby zrobić niespodziankę swojemu dziecku. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać zabierając dzieci do parków rozrywki. Oto kilka wskazówek.
 

SPRAWY ORGANIZACYJNE - CENY BILETÓW, JAK DOJECHAĆ

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć planując wycieczkę w Energylandii jest sposób dojazdu. Największy park rozrywki w Polsce znajduje się w Zatorze (województwo małopolskie), tuż przy zjeździe z autostrady A4 Kraków-Katowice. Łatwo tam dojechać samochodem. Na miejscu dostępny jest duży i wygodny parking w cenie 10 zł za dobę. Można również skorzystać z prywatnych autokarów Enerdylandia, jeśli dojeżdżamy z Krakowa, Katowic lub Wrocławia do Zatora. Cennik biletów oraz dokładną trasę przejazdu znajdziecie pod tym linkiem: energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/jak-dojechac/. Najbliższe stacje w kierunku Krakowa, Katowic i Oświęcimia to Kraków, Wadowice, Wadowice, Oświęcim, Wadowice i Wadowice. Przez Zator przebiega kilka linii regionalnych. Można również dojechać autobusem lub pociągiem.
 
Bilety do parku rozrywki można kupić online lub na miejscu. Dostępne są bilety jednodniowe (149 zł, 99 zł ulgowy) i dwudniowe (269 zł normalny, 179 zł ulgowy). Można też zaopatrzyć się w bilety specjalne, takie jak: Dzieci do lat 3 mogą wejść za jedyne 1 zł. W dniu ich urodzin cena jest taka sama.
 

ATRAKCJE W ENERGYLANDII DLA DZIECI

Rodzice otrzymują największą nagrodę za swój trud włożony w wychowanie dzieci. Radość, którą odczuwają jest bezcenna. Wspomnienia z dzieciństwa na zawsze pozostają w naszych sercach. Wycieczka do parku rozrywki, który oferuje atrakcje dla maluchów to niesamowita przygoda. Energylandię można podzielić na sześć części, w których znajdują się atrakcje o różnym natężeniu. Kolorowa Bajkolandia została zaprojektowana z myślą o dzieciach. To miejsce, w którym mogą one cieszyć się ulubionymi bohaterami kreskówek i filmów. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach, m.in. mini kolejki, karuzele, kolejki widokowe i zjeżdżalnie dla dzieci, a także zjeżdżalnie wodne, przejażdżki wodne, a nawet diabelski młyn. Cichy Kącik Mamy i Dziecka to strefa zabaw, która umożliwia rodzicom przewijanie i karmienie dzieci. Strefa Rodzinna jest warta odwiedzenia, jeśli jesteś na tyle odważny, aby spróbować niektórych z bardziej wymagających atrakcji. W 2020 roku uruchomiono także Aqualantis, nową część parku. Jest to okazja do podróży w czasie i przestrzeni podczas pobytu. Energylandia posiada swój własny park wodny o nazwie Big Milk Water Park. Oferuje on miejsca do wypoczynku i rekreacji dla dzieci i dorosłych.
 

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ?

Wygodne buty i strój sportowy to podstawa. Ubranie nie powinno krępować ruchów dla bezpieczeństwa i wygody. Do Parku Wodnego potrzebny będzie ręcznik, strój kąpielowy i klapki. Nie musisz się martwić o przywiezienie jedzenia do Energylandii. Możesz zjeść pyszny obiad w nowoczesnej strefie gastronomicznej. Do wyboru jest kilkadziesiąt restauracji i barów.