single

Farma Iluzji w województwie mazowieckim atrakcje dla każdego!

Zastanawiasz się, czy twoja wyobraźnia ma jakiekolwiek granice? Uwielbiasz atmosferę baśni, zaczarowane historie i miejsca jak ze snu? Lubisz spędzać czas w gronie najbliższych? Zależy ci na zapewnieniu swojej rodzinie dnia pełnego wrażeń, a zarazem na odpoczynku i relaksie? Koniecznie odwiedź Farmę Iluzji – miejsce, gdzie zaciera się cienka granica pomiędzy jawą a snem!

Trojanów położony w województwie mazowieckim w 2012 roku zamienił się w najprawdziwszą Farmę Iluzji. To miejsce, gdzie w naprawdę wszystko może się zdarzyć – a przekonać się o tym mogą goście tego niezwykłego parku rodzinnej rozrywki. Na trzech hektarach malowniczego parku rozciąga się krajobraz naznaczony niezwykłością i niecodziennymi rzeczami. Można przeżyć tutaj prawdziwą przygodę, która odbędzie się dosłownie na granicy rzeczywistości i najprawdziwszej magii. To kapitalny pomysł na dzień spędzony w gronie rodziny czy przyjaciół. Farma Iluzji od lat przyciąga swoim klimatem turystów z najdalszych zakątków Polski (i nie tylko). 

Na Farmie Iluzji czekają na ciebie:
• Wiklinowy Labirynt – skomplikowana ścieżka wiodąca pomiędzy prawdziwymi ścianami z wikliny; podczas przechodzenia Labiryntu na śmiałków czekają ponadto wskazówki, dzięki którym można rozwiązać pewną tajemniczą zagadkę,
• Tunel Zapomnienia – mieniący się setkami kolorów Tunel, w którym świat dosłownie zamienia się w zaczarowany sen,
• Ścieżka Złudzeń – podczas spaceru na odwiedzających czekają reprodukcje kilkunastu iluzji, pośród nich są zarówno te znane, jak i te mniej popularne; świetna okazja na zmierzenie się z własną wyobraźnią i poćwiczenie pomysłowości,
• Studnia Nieskończoności – można poczuć, jak świat staje tutaj w miejscu: niepozorna studnia zawiera w sobie niezwykłą tajemnicę – czy odważysz się podejść i zajrzeć do wnętrza Ziemi?
• Niemożliwy Trójkąt – świetna gra z naszymi przyzwyczajeniami i utartymi wyobrażeniami na temat figur geometrycznych; to kapitalna iluzja, która… pokazuje, że nierealne naprawdę istnieje wokół nas!
• Meble Olbrzyma – oglądając te ogromne meble poczujesz się jak na innej planecie; na ścieżce znajduje się kilkanaście eksponatów różnych mebli wykonanych w skali 4:1,
• Lewitujący Kran – gwarantujemy, że takiej fontanny jeszcze nie widziałeś! Fontanna składa się z kranu z wodą. Na pozór nie ma tu nic dziwnego: może oprócz tego, że kran nie jest nigdzie przytwierdzony! Czy uda ci się rozwiązać zagadkę fontanny i odpowiedzieć na pytanie, jak to w ogóle jest możliwe? 
• Latająca Chata Tajemnic – to budynek, który… lata. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Przyjrzyj mu się z bliska, a być może znajdziesz odpowiedź. Ciekawostka: najprawdopodobniej jest to jedyny na świecie budynek wykonany w ten sposób.
• Grobowiec Faraona – pragniesz poznać odległy świat starożytnych władców Egiptu? Czy wystarczy ci odwagi, by wejść do najprawdziwszego Grobowca Faraona? Kto wie, czy nie spotkasz tutaj prawdziwej mumii… 
• Głowa na Talerzu – czy możliwe jest, żeby na zwykłym talerzu pojawiła się… najprawdziwsza ludzka głowa? Zapewne odpowiesz, że nie – zapewniamy jednak, że na Farmie Iluzji wszystko jest możliwe. Jest to nieco makabryczna, ale wyśmienita zabawa i świetna okazja do porobienia pamiątkowych zdjęć. Oryginalne wspomnienia gwarantowane!
• Giga Szachy – zmierz się z przeciwnikiem w jednej z najbardziej klasycznych gier umysłowych świata. 

Na odwiedzających Farmę Iluzji czeka ponadto cała masa innych atrakcji: Balonowe Show, Kubek z Kredkami, Gnom Carlos, Dmuchańce, Szlak Trapera, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych. Można wpisać się także do oficjalnej Księgi Pamiątkowej. Dzięki tak ogromnej różnorodności propozycji, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie!