single

Ile kosztuje rodzinny wypad do Parku Rozrywki Energylandia?

Park Energylandia w Zatorze zaprasza rodziny z dziećmi. Można tu spędzić razem czas w miłej, rodzinnej atmosferze, przestać choć na chwilę myśleć o obowiązkach dnia codziennego, puścić wodze wyobraźni i rzucić się w wir wspaniałej zabawy. Cennik jest bardzo atrakcyjny. Obowiązuje wiele zniżek i promocji, z których warto skorzystać.

Ceny biletów w Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze

Bilet normalny kosztuje 109 zł. Wydaje się, że to spora suma, ale weźmy pod uwagę fakt, że bilet uprawnia nas do całodziennej zabawy, bez żadnych limitów dotyczących korzystania z atrakcji. Za dzieci do 140 cm wzrostu zapłacimy 59 zł, natomiast za dzieci do 3 lat jedynie złotówkę. Można skorzystać również z biletów dwudniowych. Bilet normalny kosztuje 199 zł, z kolei ulgowy – 109 zł. Zniżki obowiązują dla kobiet w ciąży, seniorów powyżej 65 roku życia oraz dorosłych niepełnosprawnych. Płacą oni 59 zł. Bilet dla niepełnosprawnych dzieci do 12 roku życia kosztuje 39 zł. Należy wspomnieć, że od 23 czerwca cennik zmienia się. W sezonie letnim do wszystkich cen biletów należy doliczyć 10 złotych.

Ważne informacje

Aby kupić bilet dla dziecka, które nie skończyło 3 lat trzeba mieć przy sobie dokument, który potwierdza wiek dziecka. Bilet dla osoby niepełnosprawnej kupimy za okazaniem ważnej legitymacji potwierdzającej niepełnosprawność. Czasami konieczne jest wylegitymowanie się także dokumentem ze zdjęciem. Jeden bilet przeznaczony jest dla jednej osoby.

Dodatkowe zniżki i promocje

Park Ennergylandia respektuje ogólnopolską kartę dużej rodziny. Da nam ona 5 % zniżki na bilety. 5 % zniżki przysługuje także na kartę Parkamania. Niestety, promocje nie łączą się. Zatem promocje nie obejmują biletów zniżkowych czy promocyjnych, a jedynie normalne. Przed zakupem biletów zawsze warto zapoznać się z regulaminem Parku Rozrywki. Jest on dostępny w kasach, przed wejściem oraz na stronie internetowej Energylandii. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Przy obiekcie znajduje się ogromny parking niestrzeżony, ale dozorowany. Cena wynosi 5 złotych i jest to koszt jednorazowy.

W 14 lipca i 15 sierpnia odbywa się na terenie Energylandii Beach Party. Park jest wówczas otwarty od godziny 10:00 do 24:00. Bilety z cennika indywidualnego po godzinie 20:00 można kupić za 50 % ceny. Jednak promocja ta również nie łączy się z innymi promocjami i bilet można wykorzystać jedynie w dniu obowiązywania promocji.

Ciekawą opcją jest bilet urodzinowy. Mogą z niego skorzystać wszystkie dzieci do 18 roku życia. Wstęp w dniu urodzin kosztuje tylko złotówkę! Promocja dotyczy także 18 urodzin. Jubilat musi jedynie okazać dokument potwierdzający tożsamość. Bilet urodzinowy wydawany jest na podstawie ksero dokumentu pozostawionego w kasie. Ten bilet również wykorzystamy wyłącznie w dniu zakupu.