single

Prezent z okazji Dzień Chłopaka rodem z Energylandii

​Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. W tym wyjątkowym dniu to Panie spełniają najskrytsze zachcianki i marzenia swoich partnerów, mężów i chłopaków. Niezależnie od wieku każdy mężczyzna ma w sobie wewnętrznego dziecko żądne przygód i ekstremalnych atrakcji, dlatego często pary to święto spędzają właśnie w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. 
 
Czasami jednak nie możemy pozwolić sobie na całodniowy wyjazd we dwoje. Na szczęście, dzięki internetowemu sklepowi z pamiątkami możemy wybrać doskonały prezent, który z pewnością ucieszy każdego fana ekstremalnej rozrywki. Może to być także doskonały dodatek do biletów prezentowych np. dla ojca i syna. Bilet na prezent upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji parku bez dodatkowych opłat. 
 

Zestaw gier planszowych

Monopoly Energylandia to oryginalna wersja dobrze wszystkim znanej gry planszowej. Oprócz wielogodzinnej zabawy dla całej rodziny gracz ma szansę poznać wszystkie strefy, atrakcje oraz maskotki parku. Monopoly Energylandia zawiera: planszę, 8 pionków, 28 kart “Tytuł Własności”, 16 kart “Szansa”, 16 kart “Kasa społeczna”, 1 plik banknotów Monopoly, 32 domy, 12 hoteli, 2 kostki oraz instrukcję. Do takiego zestawu dobrać można Klasyczne, bardzo popularne karty do gry z wizerunkiem maskotek Parku: Energusia, Sissi, Leosia i Bartusia, a także bierki lub domino. 
 

Męskie akcesoria

Oferta sklepu internetowego Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia to nie tylko gry, ale także ciekawe tematyczne gadżety. Wśród nich znajdziemy 6-funkcyjny drewniany scyzoryk, doskonale nadający się do codziennego użytkowania. Scyzoryk wyposażony jest w duże ostrze, śrubokręt, otwieracz do puszek i kapsli, korkociąg oraz kółko do kluczy. Fanów elektroniki z pewnością zainteresuje pendrive w kształcie karty kredytowej lub power bank inspirowany mega coasterem Hyperion. W tej samej kolekcji znajdziemy również słuchawki douszne wyposażone w mikrofon i przycisk do odbierania połączeń. Zestaw wyposażony jest także w usztywnione etui z ekoskóry chroniące je przed uszkodzeniem.
 

Prezenty dla nastolatka

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia przygotował również specjalną ofertę dla nastolatków. Nowoczesny portfel czy modna torba Hyperion z pewnością zachwycą każdego młodego poszukiwacza przygód. Torba jest kompatybilna z iPad™Mini/Tabletem. Pod klapą zapinaną na rzep znajduje się zamknięta na zamek kieszeń z siateczki. W kolekcji Zadra znajdziemy także modny, plecak w stylu retro. 
 
Energylandia to jeden z największych parków rozrywki w Europie. Każdego roku odwiedzany jest przez ponad milion turystów w każdej grupie wiekowej. Park podzielony jest na 6 tematycznych stref, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Internetowy http://sklep.energylandia.pl/ z pamiątkami pozwala na zamówienie wyjątkowych gadżetów związanych z największym polskim parkiem rozrywki. To doskonały prezent dla każdego wielbiciela adrenaliny i dobrej zabawy. Jeśli tylko mamy możliwość, warto do gadżetu dołączyć specjalny bilet prezentowy, gwarantujący doskonałą zabawę przez cały dzień.