single

Gdzie spędzić urodziny dziecka?

Kolejne urodziny to ważny dzień w życiu każdego dziecka oraz całej rodziny. Najmłodsi czekają na nie, niecierpliwie wyglądając prezentów, a rodzice zachodzą w głowę, jak sprawić by dzień ten był wyjątkowy. Doskonałym pomysłem, który zastąpi prezent lub będzie jego obudową, jest rodzinny wyjazd, który pozostanie na długo w pamięci.

Najlepsze miejsce na urodziny dziecka

Urodzinowy wyjazd będzie czasem, który rodzina spędzi razem. Nawet jedno- czy dwudniowy wypad pozwoli oderwać się od codziennej rutyny i skupić na wspólnym spędzaniu czasu, bez pośpiechu i obowiązków. Warto więc wybrać miejsce, które wyróżnia się czymś szczególnym i będzie źródłem niezapomnianych wrażeń.
Dzieci uwielbiają zabawę i najlepiej szukać właśnie w tym kierunku. Zwiedzanie muzeum czy zabytków sprawdzi się tylko w przypadku nielicznych. Większość dzieci oczekuje jednak, że dzień ten będzie pełen zabawy, radości i rozrywek. Dlatego na urodzinowe wyjazdy świetnie sprawdzają się parki rozrywki, parki tematyczne, mini zoo, centra rozrywki, sale zabaw czy inne miejsca oferujące aktywność i zabawę dla najmłodszych. A gdzie można lepiej spędzić urodziny niż w największym Parku Rozrywki wPolsce, czyli w Energylandii?

Energylandia, czyli rodzinna rozrywka na najwyższym poziomie

Energylandia zyskała sobie zasłużoną sławę jako największy Park Rozrywki w Polsce i jednocześnie Największy Park Roller Coasterów w Europie. Łączy w sobie atrakcje dla dzieci i dorosłych, miłośników adrenaliny i zabaw w stylu lunaparku. Na jej ternie znajduje się także Water Park z basenami, zjeżdżalniami i innymi atrakcjami wodnymi.
Park, choć kojarzony bardzo mocno z ekstremalnymi rozrywkami, jest też miejscem doskonałym dla młodszych dzieci. Aż 3 strefy są dedykowane dla najmłodszych i dla typowej rodzinnej zabawy. Ponad 20 różnych atrakcji - karuzel, torów do jazdy czy kolejek przeznaczonych jest dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. W 2022 r. Energylandia wzbogaciła się o kolejną strefę dla dzieci, słodką i baśniową Sweet Valley, gdzie cukierkowe domki i inne dekoracje kryją m.in. rodzinne roller coastery Choco Chip Creek i Honey Harbour, tańczące filiżanki, obrotowy domek na kurzej stopce Crazy Barn i wiele innych.

Stref Familijna i Bajkolandia pełne są atrakcji dla dzieci. Można korzystać m.in. z klasycznej karuzeli Sissi, kolejek Śmiejżelki Energuś, Magic Fly czy Air Show, Podniebnych Statków, Moya Formuła Autodrom i wielu innych. Część atrakcji Strefy Familijnej dostępna jest dla dzieci o wzroście 120-140 cm pod opieką dorosłych.
Urodzinowy pobyt w Energylandii dostarczy emocji i wspomnień na długie miesiące. Ponieważ oferta Parku jest niezwykle bogata, wyjazd można przedłużyć do 2 dni i skorzystać z możliwości niezwykłego noclegu w położonym po sąsiedzku Western Camp. Noc spędzona w domku traperskim, ogrzewanym tipi lub traperskim wozie będzie dodatkową atrakcją i świetnym uzupełnieniem pobytu.