single

Strefa łasuchów - czyli małe co nie co dla małych i dużych!

 

 

 

Całodzienny wypad do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia wymaga, oczywiście, przemyślenia kwestii posiłków. Na szczęście na terenie Parku nie brakuje różnego rodzaju obiektów gastronomicznych. Jest ich aż 16! Znajduje się wśród nich naleśnikarnia, kawiarnia, smażalnia ryb, pizzeria, obiekty sprzedające typowe fast foody oraz typowe restauracje. Ceny są dosyć wysokie, ale raz na jakiś czas można sobie przecież pozwolić na rozrzutność. Jedno jest pewne. Z Energylandii na pewno nie wyjedziemy głodni. Jakie obiekty gastronomiczne warto tutaj odwiedzić?

Kawiarnie

Jeżeli chcemy jedynie troszkę się zrelaksować, wypić filiżankę kawy czy herbaty przed wejściem na teren Parku, odwiedźmy uroczą kawiarenkę Queen Caffe. Czekają tu na nas, a przede wszystkim na najmłodszych królewskie smakołyki. Już na sam ich wygląd cieknie ślinka. Na terenie Parku możemy skorzystać z eleganckiej kawiarenki Palace Caffe. Na tarasie z leżakami skosztujemy pysznej, aromatycznej kawy i deserów.

Mr Naleśnik

Naleśniki to doskonała opcja dla najmłodszych i większych łasuchów. Można się nimi naprawdę najeść i nie trzeba zbyt długo czekać na posiłek. W Mr Naleśniku każdy znajdzie swój ulubiony smak i wersję tego pysznego dania. Wybór jest ogromny, a naleśniki rozpływają się w ustach. Z pewnością nabierzemy dzięki nim energii do dalszej zabawy.

Tawerna Zator

Zjeść obiad w prawdziwej pirackiej tawernie? To nie lada atrakcja! Tawerna Zator serwuje wyśmienite ryby i owoce morza. Fantastycznie stylizowany lokal budzi zainteresowanie. Wewnątrz naprawdę można się poczuć, jak w knajpce dla korsarzy. To doskonały wybór dla miłośników rybnych smaków, zwłaszcza jeśli mamy w planach wodne atrakcje.

Azteca Kebab

Amatorzy gyrosa będą zachwyceni. Do tutejszych kebabów dołączane są zawsze świeże warzywa oraz chrupiące, idealnie wysmażone frytki. Menu nie jest być może zbytnio rozbudowane, ale za to możemy być pewni, że każdy element dania będzie najwyższej jakości. Jeżeli chcemy zjeść coś dobrego i sycącego na szybko między kolejnymi atrakcjami, Azteca Kebab to najlepszy wybór.

Dla każdego coś słodkiego

Energylandia to prawdziwy raj dla dzieci. Nie może, więc zabraknąć miejsc ze słodkościami. W Lodziarni Alchemika można skosztować niezwykłych lodów o zaskakujących smakach. Przygotowywane są w nowatorski sposób. Bar Pączuś oferuje nam tradycyjne pączki i oponki, jak u babci. Pachnące, z marmoladą, różą i innymi rodzajami nadzienia. Są wypiekane na miejscu i zawsze świeże. Lody i Czekolada to cukiernia z doskonałej jakości wyrobami. Jej specjalnością są gofry ze świeżymi owocami i bitą śmietaną robioną na miejscu oraz lody włoskie. Na cudowne desery skuszą się nawet osoby dbające o linię.