single

Rabkoland - zabawa dla całej rodziny!

Położona w Kotlinie Rabczańskiej urokliwa Rabka-Zdrój nazywana jest Miastem Dzieci Świata. Ten prestiżowy tytuł został mu nadany przez wojewodę małopolskiego w 1996 roku na wniosek Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu. To małe miasteczko uzdrowiskowe zlokalizowane w niedalekiej odległości od Nowego Targu (zaledwie kilometr od DK7) znane jest z jednego z najprzyjaźniejszych i najbardziej lubianych wesołych miasteczek w całej Polsce – słynnego Rabkolandu. 

Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland to wspaniałe miejsce do świetnej zabawy w towarzystwie całej rodziny. Dla gości przewidziano całą masę różnorodnych atrakcji. To niezwykle kolorowe miasteczko zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, jak również turystach oraz grupach zorganizowanych. Teren parku jest naprawdę imponujący – wszystkie atrakcje zajmują tu ponad dwa hektary! To jedyny rodzinny park rozrywki w Polsce. 

Na gości Rabkolandu czeka cała masa fantastycznych atrakcji. Zostały one starannie dopasowane do zainteresowań zwiedzających. Aby zapewnić gościom pełne bezpieczeństwo, wszystkie atrakcje są odpowiednio dobrane do wzrostu uczestników. Najwięcej atrakcji Rabkolandu zostało zaprojektowanych z myślą o dzieciach, jednak znajdują się tu także propozycje dla starszego rodzeństwa oraz dla dorosłych. Wszystkich atrakcji jest naprawdę sporo, a co roku przybywają kolejne – dlatego z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie! 

Wygląd Rabkolandu rzeczywiście przypomina miasto – znajduje się tutaj 20 prawdziwych uliczek oraz aż 8 wesołych placów zabaw. Na terenie parku znajduje się 35 karuzel, a każda z nich jest inna. Świetną zabawę gwarantuje odwiedzenie magicznego gabinetu luster, gdzie można dać się oczarować niezwykłym obrazom tworzonym przez nasze własne oczy. Odwiedzający Rabkoland mogą bawić się w kilkunastu urozmaiconych strefach tematycznych – gwarantujemy, że będziecie chcieli odwiedzić wszystkie z nich! 

W Rabkolandzie czekają na ciebie:
• teatry ruchomych figur – gdzie oczaruje cię magia inscenizowanych historii, 
• niezwykle różnorodne i cudownie kolorowe karuzele,
• zaczarowany gabinet luster.

Niektóre z atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci:
• niezwykły tor samochodowy Monza Piste,
• wesoła kolejka wodna Ice Race,
• klasyczna karuzela wenecka, mieniąca się dziesiątkami kolorów i wygrywająca uwielbiane przez dzieci melodie,
• ogromna dmuchana krowa do skakania, gdzie można bawić się i skakać do woli,
• uwielbiana przez dzieci 8-metrowa zjeżdżalnia Ześlizg, z której zjeżdżają na specjalnych matach – świetna zabawa gwarantowana!

Niektóre z atrakcji przygotowanych dla młodzieży i całych rodzin:
• Autodrom, gdzie można spróbować swoich sił jako kierowca elektrycznego samochodu,
• niezwykły Pałac Strachów, po którym podróżuje się dwuosobowymi wagonikami – czy odważysz się wejść do środka ciemnych i wąskich uliczek?
• niepowtarzalny Dom Śmiechu – kapitalne miejsce do wesołej zabawy i śmiechu dla całej rodziny, w środku znajdują się krzywe lustra, klauni oraz sztuczna krowa.

Wszystkich atrakcji jest o wiele, wiele więcej! Przyjedź i przekonaj się sam!

Gdy zapragniecie zaznać chwili wytchnienia zachęcamy udać się do malowniczej Doliny Trzmiela, gdzie można odpocząć i zaczerpnąć sił do dalszej zabawy w towarzystwie przepięknej przyrody. Pobyt w Dolinie Trzmiela to również okazja do skorzystania z bogatej oferty wielu znajdujących się tutaj punktów gastronomicznych.