single

Pomysł na prezent urodzinowy - zabawa w Energylandii!

Urodziny naszych pociech to chwila, którą chcemy uczcić w wyjątkowy sposób. Właśnie dlatego coraz częściej zabieramy nasze dzieci w specjalne miejsca, gdzie będą mogły doświadczyć czegoś niezwykłego. Chodzi o to, żeby było nietypowo i oryginalnie. W końcu urodziny powinny stać się źródłem niezapomnianych przeżyć i niezwykłych wrażeń. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na prezent urodzinowy w postaci pobytu w zatorskim Parku Rozrywki Energylandia.

W tym niezwykłym miejscu solenizant lub solenizantka mogą spełnić swoje marzenia i wziąć udział w niesamowitych atrakcjach. Rodzice mogą być pewni, że takie urodziny pozostaną w pamięci ich pociech na długi czas, a prezent będzie źródłem ogromnej radości. To zdecydowanie lepszy pomysł niż kolejna zabawka, która wyląduje na kurzącej się stercie. Z kolei przyjęcia urodzinowe służą z reguły dorosłym, którzy zamiast bawić się z dziećmi oglądają telewizję lub skupiają się na swoich dorosłych rozmowach.

Ważne jest bycie razem

Nasz wciąż pędzący do przodu świat sprawia, że brakuje nam czasu na najważniejsze rzeczy. Wspólne przebywanie w rodzinnym gronie powoli staje się rzadkością. Każdy ma swoje obowiązki i gdzieś się śpieszy. Z kolei smartfony i tablety zastąpiły gry planszowe oraz wspólne oglądanie bajek. Spora większość z nas w wolnym czasie zamyka się w swoich gabinetach lub pokojach i wychodzi wyłącznie wtedy, kiedy musi coś załatwić. Wydaje nam się, że tak po prostu wygląda nasza codzienność, jednak dzieci tęsknią za wspólnymi rozrywkami i potrzebują naszej bliskości. Z tego powodu warto zorganizować wspólny dzień spędzony razem na szalonej zabawie, wypełniony śmiechem i radością. Rodzinny Park Rozrywki Energylandia oferuje mnóstwo atrakcji, które mają wymiar integracyjny. Od ekstremalnych urządzeń, przez interaktywne gry i zabawy, oglądanie pokazów i widowisk, po wizytę w Planetarium czy w jednej z tematycznych wiosek: Wiosce Szwajcarskiej lub Wiosce Wikingów – wszystko to składa się na niezapomniane rodzinne momenty. Nasze pociechy z pewnością docenią taki prezent, a cudowną pamiątką z tego dnia będą pełne radości fotografie.

Mokre urodziny

Jeżeli nasze dziecko obchodzi urodziny latem, możemy zabrać go w ramach prezentu do Parku Wodnego, czyli jednej z emocjonujących stref Energylandii. Water Park to aż 1800 m2 powierzchni basenowych, tworzących cudowną przestrzeń, która przeznaczona jest do zabawy i relaksu w prawdziwie tropikalnych klimatach. W Energylandii cała rodzina może poszaleć w wodzie lub zrelaksować się na leżakach i poopalać się. Dla tych, którym dokucza zbyt mocne słońce park przewidział specjalne parasole. W Strefie Wodnej znajduje się również wiele barków i sklepików. Jeśli chodzi o atrakcji dla dzieci to jest ich tutaj, co nie miara, w tym największy hit wodnych zabaw, czyli zjeżdżalnie. W Tropical Fan znajduje się aż 10 zjeżdżalni o różnym poziomie trudności i dla różnych grup wiekowych. Większość z nich sprzyja rodzinnej zabawie, choć są i takie, które zapewnią wyjątkowo ekstremalne wrażenia, jak zjeżdżalnia z zapadnią Kamikadze.

Urodzinowe promocje

Urodziny w Energylandii to dobre rozwiązanie również z innego powodu. Chodzi o urodzinowe promocje, które oferują właściciele Parku. Otóż solenizant odwiedzający Rodzinny Park Rozrywki w dniu swoich urodzin otrzymuje bilet jedynie za złotówkę. Jedyne, co trzeba zrobić to okazać dokument potwierdzający wiek dziecka i na tej podstawie wydawany jest bilet urodzinowy. Z promocji tej mogą skorzystać wszystkie dzieci, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia.