single

Pięć powodów, dla których warto wybrać się do Water Park Energylandia

Ciepłe, letnie dni to idealna okazja aby wybrać się do parku wodnego. Gdy pogoda sprzyja, najchętniej wybieramy aquaparki na świeżym powietrzu. Od kilku lat jednym z najwyżej ocenianych parków wodnych jest Water Park Energylandia. Czy wiecie, że tak dużego zewnętrznego parku wodnego nie znajdziecie nigdzie indziej w Polsce? Nie jest to jedyna zaleta tego interesującego miejsca. Przedstawiamy pięć powodów, dla których warto wybrać się do Water Park Energylandia.

Jeden bilet = wszystkie atrakcje

Water Park jest od 2016 roku integralną częścią Energylandii. To osobno wydzielona strefa, w której znajdują się wodne atrakcje pod gołym niebem. Oprócz niej w Energylandii znajdują się jeszcze cztery inne strefy tematyczne (Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna, Smoczy Gród). A najlepsze jest to, że dostęp do wszystkich atrakcji i urządzeń rekreacyjnych mamy w cenie jednego biletu! Kupując bilet do Energylandii możemy korzystać z atrakcji bez żadnego limitu. Dotyczy to także atrakcji strefy Water Park. Naszym zdaniem rozwiązano to świetnie.

Wygodne szafki i przebieralnie

Na terenie strefy Water Park najlepiej przebrać się w strój kąpielowy. Na miejscu znajdziemy wygodne przebieralnie, rozmieszczone w różnych punktach tej części wesołego miasteczka. Oprócz tego możemy zostawić swoje rzeczy w zamykanych szafkach. Dostęp do szafki otrzymujemy po uiszczeniu opłaty (5 zł), a rzeczy mogą być w niej przechowywane przez cały dzień. Szafki są bardzo pojemne, dlatego bez problemu zmieścimy w nich torbę, plecak, buty i ubranie.

Atrakcje dla każdego

Water Park Energylandia powstał z myślą o gościach z każdej kategorii wiekowej. Są tu zarówno atrakcje dla dzieci, jak i formy rozrywki dla tych już nieco starszych. Atrakcje mają różne stopnie intensywności, dlatego każdy znajdzie tu coś odpowiedniego. Do najciekawszych atrakcji należą mniejsze i większe zjeżdżalnie, spływ pontonami po zakręconej rzece oraz ogromny statek ze zjeżdżalniami dla najmłodszych. Oczywiście nie mogło zabraknąć również basenów. Jest tu zarówno brodzik dla dzieci, jak i basen rekreacyjny dla umiejących pływać. Bezpieczeństwa uczestników strzegą profesjonalni ratownicy. A gdy zmęczymy się po szalonej zabawie, możemy rozłożyć się na wygodnych leżakach i oddać się błogiemu lenistwu.

Pyszne jedzenie

Strefa Water Park jest tak różnorodna, że wiele osób spędza tu cały dzień. Energylandia ma bardzo dobrą ofertę gastronomiczną. Jeśli chcemy zjeść obiad w którymś z barów czy restauracji na terenie lunaparku, musimy przebrać się ponownie w zwykłe ubranie – obowiązuje zakaz poruszania się w strojach kąpielowych poza strefą Water Park. Jednak i na to jest rozwiązanie. Ciepły i pożywny posiłek możemy zamówić także w samym parku wodnym! Gorąca pizza, smakowite hot-dogi, chrupiące frytki i wiele, wiele innych – a do tego orzeźwiające napoje i desery – to wszystko czeka na was w strefie Tropical Fun. A ty? Na co masz dziś ochotę?

Fantastyczna atmosfera

Kolejnym atutem parku wodnego Energylandii jest niesamowity klimat. Gwarantujemy, że czegoś takiego nie poczujecie w żadnym innym aquaparku w Polsce. Aranżacja strefy Water Park nawiązuje do najprawdziwszej egzotycznej wyspy. Krystalicznie czysta woda, piaszczyste plaże z komfortowymi leżakami, niesamowite elementy dekoracyjne – to wszystko przeniesie was w samo centrum rajskiej wyspy. Wyjątkową atmosferę tworzy także muzyka. Usłyszycie tu najgorętsze hity lata 2019! Czy jest coś przyjemniejszego od spędzenia czasu w tak wyjątkowym miejscu? Naszym zdaniem nie!