Opalanie natryskowe w krakowskim salonie kosmetycznym

Idzie lato ale za oknem pogoda nie sprzyja opalaniu, a ty mimo wszystko pragniesz mieć naturalnie wyglądającą opaleniznę i zastanawiasz się co zrobić, aby w krótkim czasie uzyskać pożądany efekt. Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszym sposobem na opalone ciało była wizyta w solarium. Jednak z biegiem czasu pojawiało się coraz więcej głosów o tym, że częste opalanie w solarium może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowo udowodniono, że u pewnej grupy osób częste wizyty w solarium zwiększyły ryzyko wystąpienia nowotworów skórnych (http://www.euromelanoma.org). W ostatnich latach wiele salonów kosmetycznych zmieniło lampy solaryjne na bardziej nowoczesne, które ponoć są mniej szkodliwe, ale to zweryfikuje dopiero czas. Jeżeli już musisz udać się do solarium to rób to jak najrzadziej i obowiązkowo smaruj przed naświetlaniem całe ciało specjalnym kremem ochronnym. Bezwzględnie wizyt w solarium powinny unikać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, panie chorujące na nowotwory oraz alergie skórne, a także osoby posiadające dużą ilość znamion na skórze, gdyż pod wpływem częstego kontaktu ze szkodliwymi promieniowaniami ultrafioletowymi mogą one być zaczątkiem czerniaka – wyjątkowo złośliwego raka skóry, który przeważnie zbiera śmiertelne żniwo.

Odcień swojej skóry możesz przyciemnić o kilka tonów w domowym zaciszu. Wystarczy, że w najbliższej drogerii zaopatrzysz się krem brązujący. Pamiętaj, aby nakładać go bezpośrednio po kąpieli na dobrze wymyte i osuszone ciało. Ważne jest aby rozprowadzić go równomiernie, w przeciwnym wypadku na skórze pozostaną mało estetyczne plamy. Efekt domowego samoopalacza utrzymuje się około tygodnia. Należy jednak uważać przy noszeniu jasnych rzeczy, gdyż pod wpływem wysokiej temperatury i potu samoopalacz może schodzić ze skóry pozostawiając na odzieży brązowe smugi. Jeżeli nie masz doświadczenia w rozprowadzaniu samoopalacza to umów się do najbliższego salonu kosmetycznego na zabieg opalania natryskowego (https://swiaturody.com/krakow,kosmetyczka,9.html). Prawidłowo przeprowadzony zabieg daje efekt naturalnej równomiernej opalenizny na całym ciele. Efekty opalania natryskowego utrzymują się przez około dwa – trzy tygodnie, a koszt samego zabiegu powinien zamknąć się w stu złotych. Najbliższy gabinet kosmetyczny oferujący opalanie natryskowe w twojej okolicy znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę “kosmetyczka Kraków”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>