single

Koszt rodzinnego wypadu do Energylandii

Energylandia stanowi największych rozmiarów park rozrywki w naszym kraju i zajmuje powierzchnię 26 hektarów. W tym w jej skład powierzchniowy wlicza się 1 800 metrów kwadratowych basenów. Park położony jest w województwie małopolskim w niewielkiej miejscowości Zator. Sezon tutaj zaczyna się od kwietnia i trwa do października włącznie, a godziny otwarcie w tym okresie to od 10 do 20. Park ma szeroki wachlarz atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Jak zaplanować wyjazd do Energylandii i z jakimi kosztami należy się liczyć?

Bilety

Bilety można nabyć drogą tradycyjną, czyli w kasach na miejscu lub przez oficjalną stronę internetową parku, gdyż Energylandia posiada swoją własną stronę w sieci. Znajdziemy na niej wszelkie niezbędne informacji, możliwość rezerwacji oraz opisy poszczególnych atrakcji. Oferta biletowa jest naprawdę rozbudowana, by zadowalała wszystkich zainteresowanych odwiedzinami parku. Zakupione bilety elektroniczne możemy pokazać obsłudze jako wydrukowane lub na urządzeniach mobilnych. 

Oferta indywidualna

Pierwszą kategorią biletów są indywidualne, czyli dla klientów nie podróżujących w grupie zorganizowanej. Bilet normalny to koszt 119 zł. Natomiast bilet ulgowy, obejmujący osoby o wzroście do 140 cm to koszt 69 zł. Dzieci do lat trzech bilety zakupimy w cenie symbolicznej złotówki. Na taką samą cenę mogą liczyć kobiety w ciąży oraz solenizanci, lecz po okazaniu odpowiedniego dokumentu. Dzieci niepełnosprawne do lat 12 bilet nabędą w cenie 49 zł, a powyżej tego wieku w cenie 69 zł. Na rabat mogą liczyć też aktywni seniorzy, którzy przekroczyli granicę 65-tego roku życia - bilet kosztuje 69 zł. Istnieje możliwość wykupienia karnetu okresowego - 2-dniowego. Cena normalnego karnetu to koszt 219 zł, zaś zniżkowego 119 zł. Inną opcją są karnety całoroczne w cenie 359 zł, a ulgowe 209 zł. Dla osób zmotoryzowanych z camperem istnieje możliwość wykupienia biletu z miejscem postojowym dla domu na kółkach oraz dostępem do mediów za opłatą 50 zł.

Oferta grupowa i firmowa 

Dla grup zorganizowanych, liczących co najmniej 15 osób, park przygotował ofertę osobną. Jednak przed przyjazdem należy skontaktować się telefonicznie w celu rezerwacji. W takim przypadku cena biletu dla dzieci do lat trzech wynosi 1 zł, bilet ulgowy kosztuje 59 zł, a normalny 109 zł.

Oferta dla szkół

Wycieczki szkolne także zyskują na promocjach, specjalnie dla nich. Jeżeli grupa liczy 15 osób i więcej bilet dla poszczególnych grup wiekowych kosztuje: 


• Przedszkolaki – 29 zł
• Uczniowie podstawówki – 49 zł
• Uczniowie klas 7-8 i gimnazjum – 59 zł
• Licealiści i studenci – 89 zł
W dodatku opiekun płaci 1 zł.

Promocje

Inną ofertą promocyjną są wydarzenia specjalne, które na terenie parku organizowane są kilkakrotnie w trakcie sezonu. Na imprezę halloweenową bilety po godzinie 18 zakupimy o połowę taniej! W tym dniu park czynny jest aż do północy, a impreza ma miejsce zazwyczaj pod koniec października. Podobnie oferta promocyjna obowiązuje w dniu jubileuszu parku, który ma miejsce w wakacje - odbywają się dwie imprezy w przeciągu miesięcy lipiec-sierpień, są to Beach Party. Cena biletu to zazwyczaj koszt 50-60 zł. Wszelkie informacje o wydarzeniach pojawiają się zawsze z wyprzedzeniem na stronie internetowej parku i tam też można nabyć bilety wcześniej.