single

Jak przygotować się do wyjazdu do Energylandii?

Dla wielu osób przyjazd do tego najchętniej odwiedzanego w Polsce parku rozrywki może być sporym wyzwaniem. Dzisiaj podpowiemy, co trzeba zabrać ze sobą do Energylandii, a co nie będzie konieczne, a do tego jak się ubrać, by cały dzień móc korzystać z licznych atrakcji dostępnych na miejscu.

Czy do Energylandii trzeba zabrać jedzenie i picie?

Zdecydowanie nie jest to konieczne. Warto mieć coś do przekąszenia pod ręką, podobnie jak i niewielką butelkę wody, nie trzeba jednak zabierać ze sobą kanapek i wody dla całej rodziny. W Parku dostępnych jest kilkadziesiąt różnorodnych punktów gastronomicznych, z bardzo szeroką, ale i niezwykle rozbudowaną oferta. Każdy znajdzie tutaj zarówno coś do zjedzenia, jak i do picia, nie trzeba więc brać ze sobą zapasów.

Jak się ubrać do Energylandii?

Ubranie przede wszystkim musi być naprawdę wygodne. Będziemy poruszać się w nim przez wiele godzin, wato więc stawiać na odzież przewiewną, która dobrze na nas leży, a dodatkowo na naprawdę wygodne obuwie. Nie zaleca się wybierania klapek, gdyż niezostaniem w nich wpuszczeni na przynajmniej część atrakcji, znacznie lepszym rozwiązaniem okaże się obuwie sportowe, czy trampki.

Pogoda w trakcie całego dnia może się zmieniać, warto więc zabrać ze sobą dodatkową bluzę, a jeżeli planowane są chociażby minimalne opady, warto zabrać ze sobą również kurtkę przeciwdeszczową.

W przypadku naprawdę pięknej pogody idealnym wyborem okaże się również odpowiednie nakrycie głowy, jak czapka czy kapelusz. Dodatkowo warto pamiętać o okularach przeciwsłonecznych, które też będą doskonałym wyborem.

Co dodatkowo zabrać ze sobą do Energylandii?

Na pewno trzeba mieć ze sobą plecak lub saszetkę, na wszelakie drobne przedmioty, jak klucze czy telefon. Ich przechowanie będzie jednak dodatkowo możliwe w przypadku niektórych z atrakcji.

Wskazane jest również posiadanie kremu z filtrem, jeżeli planowana jest słoneczna pogoda, dzięki czemu nasz skóra tak bardzo tego nie odczuje.