single

Energylandia – idealne miejsce na wakacje dla całej rodziny

Energylandii raczej nie trzeba przedstawiać nikomu. To miejsce to prawdziwy fenomen: 43 hektary powierzchni, 105 urządzeń rozrywkowych, 6 stref tematycznych (w tym olbrzymi aquapark na wolnym powietrzu), rozbudowana strefa gastronomiczna oraz wyjątkowe imprezy plenerowe jak magnes przyciągają wszystkich miłośników dobrej zabawy. Park rozrywki w Zatorze ma do zaoferowania mnóstwo fantastycznych atrakcji, które spodobają się zarówno małym dzieciom, jak i młodzieży czy osobom dorosłym. Warto wybrać się tu z całą rodziną by wspólnie przeżyć niezapomnianą przygodę.

Energylandia – atrakcje dla dzieci w wieku 2-6 lat

W Energylandii znajdują się atrakcje dla różnych członków rodziny, od małych dzieci po osoby dorosłe. Częścią parku stworzoną z myślą o najmłodszych gościach jest Bajkolandia. Na terenie całej tej strefy rozmieszczone są urządzenia, które z pewnością wprawią w zachwyt każdego kilkulatka. Dzieciaki mogą spędzić tu miło czas w towarzystwie postaci z ulubionych bajek i filmów, pobawić się na kolorowych karuzelach, pojeździć autkami czy popływać łódkami, co daje mnóstwo frajdy zarówno małym gościom, jak i ich opiekunom. Dla rodzin podróżujących z maluchami istotną sprawą będą zapewne toalety. Są one tutaj rozmieszczone dosyć często, więc nie trzeba martwić się długimi kolejkami. Organizatorzy zadbali o to, by swój kącik miały tu też mamy z niemowlakami – na terenie wesołego miasteczka znajdują się komfortowe miejsca do przewijania, karmienia i pielęgnacji maluszków.

Atrakcje familijne Energylandii

Oferta rodzinnego parku rozrywki Energylandia obejmuje niesamowite atrakcje dla dużych i małych. Specjalnie skonstruowane urządzenia i atrakcje, na których można bawić się wspólnie z całą rodziną, znajdziecie w Strefie Familijnej. Propozycje te zainteresują każdego. Do najciekawszych atrakcji Strefy Familijnej bez wątpienia należą Jungle Adventure, Anaconda, RMF Dragon, Frutti Loop, Atlantis, Viking Ride i Boomerang. Przemierzanie zakręconych alejek Strefy Familijnej ułatwi wam mapa – można pobrać ją za darmo ze strony internetowej Energylandii, a dodatkowo na miejscu dostępne są wersje papierowe.

Najbardziej ekstremalne rollercoastery Energylandii

Jeśli macie ochotę na bardziej ekstremalne rozrywki, wybierzcie tutejsze rollercoastery. Na terenie parku rozrywki w Zatorze jest ich aż 18. W zestawieniu najlepszych propozycji dla fanów mocnych wrażeń nie może zabraknąć takich perełek jak Zadra, Hyperion, Mayan, Speed czy Moya Formuła. To gigantyczne, superszybkie kolejki górskie oferujące szaloną jazdę z maksymalną prędkością. Przejazd tymi potężnymi rollercoasterami gwarantuje niesamowite efekty grawitacyjne, liczne zwroty (czyli tak zwane inwersje), a nawet możliwość doświadczenia uczucia nieważkości! Wiele z tutejszych kolejek to prawdziwi rekordziści, na przykład Speed Water Coaster, który jest najwyższym i najszybszym wodnym rollercoasterem na świecie. Po prostu musisz coś takiego zobaczyć! Pamiętaj: na niektórych atrakcjach Energylandii ze względów bezpieczeństwa obowiązują limity dotyczące m.in. wieku i wzrostu uczestników.