single

Bon turystyczny – teraz możesz wykorzystać go również w Energylandii!

Pandemia COVID-19 wyraźnie odcisnęła swoje piętno na rynku turystycznym i rozrywkowym. Ograniczona liczba wyjazdów, limity dostępnych miejsc czy niestabilna sytuacja na rynku pracy sprawiła, że wyjazdy turystyczne wielu osób stanęły pod znakiem zapytania. Na szczęście wraz z pierwszym pandemicznym sezonem wakacyjnym zostały wprowadzone bony turystyczne. Teraz można je wykorzystać także w Energylandii! Jak to zrobić? 
 

Bon turystyczny w Energylandii - jak skorzystać?

Procedura realizacji bonu turystycznego w Energylandii jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać wniosek online, a następnie zrealizować go w mobilnym punkcie przed wejście do parku lub poczekać na kontakt z obsługą. Należy jednak pamiętać, że jeśli zdecydujemy się na tę drugą opcję,  nie będziemy możliwości dopłacenia do bonu. Przyjeżdżając do Energylandii, należy zabrać ze sobą umowę w formie papierowej, gdyż w innym przypadku bon turystyczny niestety nie zostanie zrealizowany.
 
Jak wybrać zestaw dopasowany do naszej rodziny? Wystarczy wejść TUTAJ i wybrać dowolną konfigurację potrzebnych biletów. Ważne, aby w zestawie kupowanych biletów znalazł się bilet dla dziecka, którego dotyczy bon. Następnie należy wypełnić "Umowę o udział w imprezie turystycznej". Umowę wypełnia osoba, która składała wniosek do ZUS. Dodatkowo warto pamiętać, że warunkiem wykorzystania Bonu Turystycznego jest zakup usługi łączonej. 
 

Usługi i noclegi - co możemy wybrać?

Realizując bon turystyczny oprócz biletu wstępu, musimy wybrać minimum jedną usługę dodatkową. Może to być nocleg, w postaci wykupienia miejsca na polu namiotowym o wartości 10 zł/doba za 1 namiot lub dowolną ilość kuponów na posiłki do wykorzystania na terenie Parku. Kupony mają charakter wielokrotnego użytku. Do kuponu można dopłacić, jednak nie obowiązuje on na napoje i zestawy z napojami. Istnieje także możliwość połączenia obu dodatkowych usług.