single

Atrakcje wodne w Energylandii

Twoje dzieciaki kochają wodę, a Ty chcesz dostarczyć im frajdy i garści niezapomnianych wrażeń? A może chcesz stawić czoło wyzwaniom szalonych przygód lub po prostu potrzebujesz chwili relaksu, a przy tym chcesz spędzić czas bardziej aktywnie? Nie czekaj i jedź do rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia. To świetna zabawa dla całej rodziny, jak i dla grupy znajomych. Znajdziesz tu ogromny Water Park, pełen wodnych niespodzianek dla każdego. Oderwiesz się, choć na chwilę, od rutyny życia i obowiązków, w zamian zaś spędzisz miło czas i zażyjesz odrobiny zabawy razem z bliskimi.

Oprócz ogromnych basenów z mnóstwem akcesoriów i zabawek wodnych czeka na Ciebie Bamboo Bay, Tropical Fun, Exotic Island, Big Milk Water Park. Brzmi nieźle? Zapraszamy na przejażdżkę.

Zabawa w Bamboo Bay i Tropical Fun

Bamboo Bay to szybkie ślizgawki na zjeżdżalniach. Ruba, Tiriki, Plum i Oasis sprawią, że zjeżdżanie stanie się dla Ciebie pasją, a nawet sztuką. Uciesze dzieciaków nie będzie końca i nie będą miały dość. Chętni zawodnicy będą mogli skorzystać z aż 16 torów wodnych. Do wyboru, do koloru i według stopnia trudności, bo wszystkie zjeżdżalnie różnią się od siebie, ale każda z nich  dostarczy Wam radości i przedniej zabawy.

Następną atrakcją jest Tropical Fun, czyli mnóstwo frajdy dla każdego. To największa strefa wodna w porównaniu do innych parków rozrywki, które mogłeś kiedykolwiek odwiedzić w Polsce. Znajdziesz tam 14 zjeżdżalni dostosowanych do poziomu trudności i kategorii wiekowej. Obowiązkowa atrakcja, której nie możesz przegapić, to Exotic Fun — jedyna w Polsce olbrzymia rynna, na której powierzchni w dół i w górę ślizgają się pontony, skacząc jak szalone. Za to na osoby szukające ekstremalnych wrażeń, czeka RMF Maxxx Kamikadze z zapadnią, która dostarczy niepowtarzalnych przygód i dreszczyku emocji.

Atrakcje w Big Milk Water Park i Exotic Island

W Big Milk Water Park poczujesz się niczym pirat z Karaibów. To wodna strefa relaksu, nastrojem przypominająca krainę rodem z morskich opowieści. Twoje pociechy znajdą tu wielki piracki statek ze zjeżdżalnią, a Ty będziesz wypoczywać na leżaku, popijając egzotyczny drink z Tropical Baru.   

Lazurowe wybrzeże, krystalicznie czysta woda i upalne słońce to właśnie Exotic Island. Czekać tu na Ciebie będą lasy tropikalne i ich mieszkańcy. Gdy maluchy wydadzą pisk radości, lada moment dostrzeżesz małpę zwisającą z gałęzi lub kolorową papużkę, skrzekliwie powtarzającą usłyszane słowa. Figurki zwierząt z dżungli, palmy i podgrzewana woda sprawią, że poczujesz się jak na dalekich, egzotycznych wakacjach. Funky Monkey będzie frajdą dla pasjonatów szybkiego zjeżdżania, a lubiących rywalizację i wodne strzelaniny, czeka bitwa tryskającymi armatkami.

Water Park Energylandia to  moc atrakcji i zabawy dla całej rodziny. Tutaj wypoczniesz ze swoimi pociechami i rozerwiesz się do szaleństwa. Każdy znajdzie coś dla siebie, a  na głodnych czeka mnóstwo świetnych punktów gastronomicznych, w których będziecie mogli zaspokoić kulinarne fantazje zwyczajne i niezwyczajne.
Już dziś kup online swój bilet! Ciesz się mocą rozrywki oraz dobrym czasem z bliskimi i pociechami.